Wyniosła, konfliktowa, kapryśna? Prawda o jej relacji z Kate wyszła na jaw

Konrad Szczęsny 30 grudnia 2018 07:56

Za Meghan Markle pierwsze święta w roli księżnej i żony księcia Harry'ego! Zdjęcia, które wykonano jej oraz księżnej Kate w bożonarodzeniowy poranek były szeroko komentowane w mediach. Choć wydawało się, że są dowodem na świetne stosunki, które panują między paniami, brytyjski The Sun donosił, że to jedynie gra pozorów i skutek nagany, jaką obie otrzymały od królowej Elżbiety II i księcia Karola. A co o mowie ciała księżnej Meghan powiedziała ekspertka? Jej słowa zaskakują!

Ekspert od mowy ciała o zachowaniu księżnej Meghan w trakcie świąt

Patti Wood, specjalistka od mowy ciała, została poproszona przez redakcję czasopisma Marie Claire o porównanie zdjęć, które wykonano w analogicznym okresie, przy okazji świąt Bożego Narodzenia, rok po roku.

W 2017 księżna Meghan była zaledwie miesiąc po ogłoszeniu zaręczyn z księciem Harrym.  Do kościoła w Sandringham przyszła wyraźnie spięta, kurczowo trzymająca go pod ramię. Ekspertka zwraca uwagę, że wówczas aktorka garbiła się, często pochylała głowę, zaś jej uśmiech, o ile w ogóle pojawiał się na ustach, wydawał się nerwowy i nieśmiały. „Czuła się niepewnie”, kwituje Patti Wood.

W tym roku było zdecydowanie lepiej, czego dowodem jest promiennych uśmiech księżnej Meghan, to, że nie trzymała się już tak kurczowo ręki księcia Harry'ego oraz... pozwalała sobie na swobodne rozmowy z żoną księcia Williama

„Meghan czuje się pełnoprawną członkinią tej grupy, czuje się na równi z Kate, wie, że może więcej niż rok temu. Jej przemiana może robić wrażenie na poddanych i pozostałych członkach rodziny królewskiej. Z pewnością taka postawa imponuje królowej, która od początku bardzo kibicuje i wspiera Meghan”, podkreśla Patti Wood.

Relacje Kate i Meghan - konflikt czy przyjaźń?

Konflikt, gra pozorów a może serdeczność i przyjaźń? Jakie relacje tak naprawdę łączą księżną Meghan i księżną Kate? O ich domniemanym konflikcie media spekulują od kilku tygodni i nic nie wskazuje na to, by temat ten w jakikolwiek sposób miał zniknąć z pierwszych stron gazet i portali. Czy to, że w trakcie świąt promiennie się do siebie uśmiechały i swobodnie rozmawiały jest oznaką ocieplenia tej relacji a może to faktycznie fałszywa serdeczność, wynikająca z nakazu królowej Elżbiety II i księcia Karola?

Okazuje się, że redakcja Marie Claire nie dopatrzyła się niczego dziwnego w zachowaniu księżnych. Mało tego! Według dziennikarek obie były wobec siebie uprzejme, jedna szła dosyć blisko drugiej, porozumiewały się swobodnie i ze szczerym uśmiechem na ustach.

Zatem o żadnym konflikcie między nimi nie może być mowy!  

1/7
księżna Kate z księciem Williamem i księżna Meghan z księciem Harrym
Copyright @East News
1/7

W tym roku, według specjalistki od mowy ciała, księżna Meghan czuła się bardziej swobodnie.

2/7
księżna Kate z księciem Williamem i księżna Meghan z księciem Harrym
Copyright @East News
2/7

Mimo że wiele mówiło się o domniemanym konflikcie między księżną Meghan a księżną Kate nic nie wskazuje na to, by była to prawda...

3/7
księżna Kate i księżna Meghan
Copyright @East News
3/7

Według Patti Wood, między księżną Meghan a księżną Kate nie widać było wrogości ani fałszywej uprzejmości.

4/7
księżna Kate i księżna Meghan
Copyright @East News
4/7

Według specjalistki od mowy ciała, księżna Meghan i księżna Kate odnosiły się do siebie z serdecznością i szacunkiem.

5/7
Trochę smutne, trochę wesołe święta Meghan Markle i księcia Harry'ego
Copyright @East News
5/7

Te zdjęcia, pochodzące sprzed roku, pokazują natomiast, jak dużą przemianę przeszła księżna Meghan. Rok temu była aktorka wydawała się wyraźnie spięta i kurczowo trzymała się ramienia (wówczas) narzeczonego. 

6/7
Trochę smutne, trochę wesołe święta Meghan Markle i księcia Harry'ego
Copyright @Getty Images
6/7

Księżna Meghan uśmiechała się wówczas z trudem, często spuszczała głowę i wydawała się wyraźnie spięta.

7/7
Trochę smutne, trochę wesołe święta Meghan Markle i księcia Harry'ego
Copyright @Getty Images
7/7

Księżna Meghan rok temu była zaledwie miesiąc po zaręczynach z księciem Harrym. Nie przyzwyczaiła się jeszcze wówczas do ogromnego medialnego zainteresowania, jakie wzbudza publiczne pojawienie się członków rodziny królewskiej.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.