Michał Koterski, Misiek Koterski, VIVA! kwiecień 2008
Fot. Błażej Żuławski/Good Idea
O TYM SIĘ MÓWI!

Misiek Koterski właśnie został ojcem! Chłopiec czy dziewczynka?

Gabriela Czernecka 17 października 2017 22:15
Michał Koterski, Misiek Koterski, VIVA! kwiecień 2008
Fot. Błażej Żuławski/Good Idea

Michał Koterski został ojcem. Jego partnerka, modelka Marcela Leszczak urodziła dzisiejszego wieczoru. To pierwsze dziecko pary. O tym, że Michał Koterski i Marcela Leszczak zostali rodzicami dowiedzieliśmy się z mediów społecznościowych pary. 

 

Zobacz: Piotruś Pan usidlony! Misiek Koterski oświadczył się. Kim jest jego partnerka?

 

Michał Koterski ojcem! 

Jeszcze kilka dni temu Michał Koterski i Marcela Leszczak razem pozowali fotoreporterom na premierze filmu Człowiek z Magicznym Pudełkiem. Dziś okazuje się, że Marcela Leszczak urodziła! Zakochani o dobrej nowinie napisali w mediach społecznościowych. Płeć dziecka Koterskiego i Leszczak jest znana już od jakiegoś czasu. Marcela Leszczak nie ukrywała tego, że niedługo zostanie mamą i chętnie dzieliła się z obserwatorami zdjęciami zaokrąglonego ciążowego brzuszka. Michał Koterski został ojcem chłopca. 

 

Zakochani pieszczotliwie nazywają swojego malucha Ptysiem. Michał Koterski o tym, że został ojcem poinformował we wzruszającym poście na Instagramie. Na zdjęciu widać dłoń maleństwa, trzymaną przez szczęśliwego tatusia. Kochanie jesteś mistrzem świata , moim bohaterem ,idolem , wydałaś dzisiaj na świat największy cud mojego życia,owoc naszej miłość. Dziękuje za twoje poświęcenie i twoja odwagę , kobiety rządzą. Kocham Cie", napisał. Podobną, równie piękną fotografią zamieściła jego partnerka.

Związek Miśka Koterskiego i Marceli Leszczak 

Wielu nie wróżyło im wspólnej przyszłości, ale dziś są dowodem na to, że miłość zwycięża wszystko! Michał Koterski zmienił się pod wpływem nowej partnerki. Jeszcze rok temu wielu zadawało sobie pytanie kim jest Marcela Leszczak. Narzeczona Michała Koterskiego to uczestniczka programu „Top Model. Zostań modelką’’. Jednak modeling to jest jej największą pasją. Bowiem hobby Marceli jest również motoryzacji. Misiek zawsze pytany o to z kim się spotyka, kto jest jego wybranką, uciekał od odpowiedzi. Nie tym razem. Zakochani tworzą piękną parę i od czasu do czasu można wypatrzeć ich na salonowych imprezach. Jakiś czas temu zaręczyli się, a właśnie zostali rodzicami!

 

Młodym rodzicom serdecznie gratulujemy! 

 

 

Misio nocą 💪😊👊 #Mishulk #noca # #Marcelka #foto #Ptysio #Ptylodauktus #Ptylo #Ptylo #❤👶❤🐻❤🐰

Post udostępniony przez Michał Koterski (@misiekkoterski)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.