Miley Cyrus
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Rozwód z mężem, zakończony romans z koleżanką... Miley Cyrus znów jest zakochana!

Jej nowa miłość to prawdziwy przystojniak!

Rafał Kowalski 7 października 2019 09:57
Miley Cyrus
Fot. East News

Osiem miesięcy po romantycznym ślubie, Miley Cyrus i Liam Hemsworth ogłosili decyzję o rozstaniu. Artystka pozostająca z mężem w separacji nie traciła czasu i niemal od razu zaczęła spotykać się z koleżanką, Kaitlynn Carter. Panie spędziły wyjątkowy czas we Włoszech, a następnie zamierzały razem zamieszkać w Stanach. Romans nie przerodził się jednak w poważny związek i zdecydowanie jest już przeszłością. Kontrowersyjna wokalistka zakochała się bowiem po raz kolejny… Tym razem w australijskim, młodszym od siebie gwiazdorze.

Cody Simpson i Miley Cyrus są parą – zdjęcia

Kilka dni temu na Twitterze artystki pojawił się tajemniczy wpis, z którego wynikało, że gwiazda zamierza po rozstaniu z mężem bardzo korzystać z życia… „Wiem, że opinia publiczna czuje się zaangażowana w mój poprzedni związek, ponieważ wszyscy mieli wrażenie że, śledzili go od samego początku, Myślę, że właśnie dlatego ludzie zawsze czuli się uprawnieni, by mieć wgląd do mojego życia. Ponieważ obserwowali, jak dorastam. Ale teraz jestem dorosła i dokonuję wyborów jako dorosły człowiek”, napisała Miley Cyrus i dodała, że zamierza dużo randkować. Gwiazda dodała, że dla niej to coś nowego, ponieważ dotąd, jako młoda dziewczyna, pozostawała w poważnym związku z Liamem Hemsworthem.

Jak obiecała, tak zrobiła. Wczoraj na Instagramie australijskiego piosenkarza Cody Simpsona pojawił się filmik, na którym przy romantycznej muzyce, on i Miley Cyrus leżą wtuleni w siebie na łóżku. Wideo ma być ostatecznym potwierdzeniem plotek, według których, 26-latka zakochała się w o 4 lata młodszym przystojniaku.

Nie wiemy, ile potrwa to zauroczenie, ale musimy przyznać, że wokaliści bardzo do siebie pasują. Uważacie podobnie? 

Cody Simpson, Miley Cyrus
Fot. Instagram

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Cody Simpson (@codysimpson)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Cody Simpson (@codysimpson)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…