Miley Cyrus
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Rozwód z mężem, zakończony romans z koleżanką... Miley Cyrus znów jest zakochana!

Jej nowa miłość to prawdziwy przystojniak!

Rafał Kowalski 7 października 2019 09:57
Miley Cyrus
Fot. East News

Osiem miesięcy po romantycznym ślubie, Miley Cyrus i Liam Hemsworth ogłosili decyzję o rozstaniu. Artystka pozostająca z mężem w separacji nie traciła czasu i niemal od razu zaczęła spotykać się z koleżanką, Kaitlynn Carter. Panie spędziły wyjątkowy czas we Włoszech, a następnie zamierzały razem zamieszkać w Stanach. Romans nie przerodził się jednak w poważny związek i zdecydowanie jest już przeszłością. Kontrowersyjna wokalistka zakochała się bowiem po raz kolejny… Tym razem w australijskim, młodszym od siebie gwiazdorze.

Cody Simpson i Miley Cyrus są parą – zdjęcia

Kilka dni temu na Twitterze artystki pojawił się tajemniczy wpis, z którego wynikało, że gwiazda zamierza po rozstaniu z mężem bardzo korzystać z życia… „Wiem, że opinia publiczna czuje się zaangażowana w mój poprzedni związek, ponieważ wszyscy mieli wrażenie że, śledzili go od samego początku, Myślę, że właśnie dlatego ludzie zawsze czuli się uprawnieni, by mieć wgląd do mojego życia. Ponieważ obserwowali, jak dorastam. Ale teraz jestem dorosła i dokonuję wyborów jako dorosły człowiek”, napisała Miley Cyrus i dodała, że zamierza dużo randkować. Gwiazda dodała, że dla niej to coś nowego, ponieważ dotąd, jako młoda dziewczyna, pozostawała w poważnym związku z Liamem Hemsworthem.

Jak obiecała, tak zrobiła. Wczoraj na Instagramie australijskiego piosenkarza Cody Simpsona pojawił się filmik, na którym przy romantycznej muzyce, on i Miley Cyrus leżą wtuleni w siebie na łóżku. Wideo ma być ostatecznym potwierdzeniem plotek, według których, 26-latka zakochała się w o 4 lata młodszym przystojniaku.

Nie wiemy, ile potrwa to zauroczenie, ale musimy przyznać, że wokaliści bardzo do siebie pasują. Uważacie podobnie? 

Cody Simpson, Miley Cyrus
Fot. Instagram

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Cody Simpson (@codysimpson)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Cody Simpson (@codysimpson)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!