Michał Żebrowski, 2013 rok
Fot. Tomasz Urbanek/East News
POŻEGNANIE

Michał Żebrowski pogrążony w żałobie. Nie żyje ojciec aktora

„Odszedł nasz drogi przyjaciel, niezapomniany żoliborski hufcowy, dobry, serdeczny człowiek”

Redakcja VIVA! 12 marca 2021 21:48
Michał Żebrowski, 2013 rok
Fot. Tomasz Urbanek/East News

To trudny czas dla rodziny aktora. Nie żyje tata Michała Żebrowskiego. Pan Tadeusz Żebrowski odszedł 27 lutego 2021 roku w wieku 92 lat.

Nie żyje ojciec Michała Żebrowskiego

Michał Żebrowski wiele zawdzięcza swoim rodzicom. Zawsze wypowiadał się o nich z szacunkiem i miłością. Wspierali go zawsze w pogoni za marzeniami i byli dumni z jego osiągnięć. Dla Michała Żebrowskiego stanowili wzór do naśladowania. Aktor bardzo często zamieszczał w sieci wspólne zdjęcia z rodzicami, wspominał czasy dzieciństwa. Nie brakowało kadrów z dzieciństwa aktora. 

Teraz dotarła do nas smutna wiadomość o śmierci pana Tadeusza Żebrowskiego. Opublikowano nekrolog, w którym przekazano, że tata Michała Żebrowskiego odszedł 27 lutego 2021 roku. „Odszedł nasz drogi przyjaciel, niezapomniany żoliborski hufcowy, dobry, serdeczny człowiek. Dziękujemy Panu Bogu za Jego życie”, przekazano w kondolencjach dla rodziny.

Msza pogrzebowa odbędzie się 17 marca o godz. 12:30 w Kościele św. Marcina przy ul. Piwnej 6. Tata Michała Żebrowskiego spocznie w rodzinnym grobie na Starych Powązkach o godz. 14:30 (II brama, św. Honoraty).

Rodzinie pana Tadeusza składamy najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia 


 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.