Michał Wójcik, Pytanie na śniadanie, Warszawa, 08.07.2020
Fot. ForumGwiazd / Forum
Z życia gwiazd

Rok temu Michał Wójcik stracił ukochaną. Wspomniał ją z trudem powstrzymując łzy

„Wiele dla mnie znaczyła (…) ale chcę iść do przodu”

Marta Nawacka 20 marca 2024 12:55
Michał Wójcik, Pytanie na śniadanie, Warszawa, 08.07.2020
Fot. ForumGwiazd / Forum

Rok temu odeszła partnerka Michała Wójcika z kabaretu Ani Mru Mru. Janina Włudarczyk zmarła parę lat po zdiagnozowaniu u niej nowotworu. Aktualnie artysta związany jest z inną kobietą, w ramionach której znalazł ukojenie po bolesnej stracie. W rozmowie z Andrzejem Sołtysikiem w poruszających słowach wspomniał byłą partnerkę... Z trudem powstrzymywał łzy.

Michał Wójcik rok temu stracił ukochaną. Pomogła mu nowa partnerka

W marcu zeszłego roku na Michała Wójcika, znanego przede wszystkim z kabaretu Ani Mru Mru, spadł ogromny cios. Ukochana artysty zmarła po przegranej walce z nowotworem. Janina Włudarczyk dowiedziała się o chorobie w 2020 roku. Rozpoczęła zbiórkę pieniędzy na leczenie, w którą mocno zaangażowany był jej ukochany. Po jej śmierci zrozpaczony wyznał, że „wszystko, co zrobił i czego dokonał, stało się nieważne”. W najnowszym wywiadzie z Andrzejem Sołtysikiem wspomniał zmarłą ukochaną ledwo powstrzymując łzy.

Obecnie artysta związany jest z inną kobietą, w ramionach której znalazł ukojenie po bolesnej stracie. To właśnie ona pomogła mu przetrwać trudny czas. „Obecnie jestem w związku, mogę to śmiało powiedzieć. Kocham cię, Aniu!”, wyznał Michał Wójcik i dodał: „To osoba, bez której bym się nie podniósł, po tym, co się ostatnio stało. Pilnuje mnie. Stoczyłbym się, a może jeszcze dalej, bo bywały sytuacje destrukcyjne. Był to dla mnie potężny cios i szok. Takie jest życie”.

Czytaj też: Aleksander Mackiewicz w szczerym wyznaniu o rodzicach. Wciąż bardzo za nimi tęskni

Michał Wójcik i Janina Włudarczy, Instagram
Fot. Michał Wójcik Instagram/@wojcikofficial

Michał Wójcik i Janina Włudarczyk

Michał Wójcik
Fot. Forum

Michał Wójcik

Michał Wójcik o zmarłej ukochanej

Zapytany o żałobę po poprzedniej ukochanej gwiazdor kabaretowy wyjaśnił, że u każdego ten czas wygląda inaczej. Nieraz trwa krócej, innym razem dłużej, a nawet całe życie. „Niektórzy mogą być w żałobie rok, inni — pięć lat, a niektórzy — całe życie”, tłumaczył w rozmowie z Andrzejem Sołtysikiem dla Świata Gwiazd.

„Wiele dla mnie znaczyła, wiele dla niej zrobiłem, ale chcę iść do przodu. Pracuję nad tym mocno, by żałoba się skończyła, tym bardziej że jestem taką osobą, a nie inną — jestem od tego, żeby ludziom przekazywać pozytywną energię, więc muszę oczyścić swoją głowę i źródło energetyczne. Życie pokazuje, że im większy upadek u mnie, tym większa energia i bardziej się podnoszę. I do tego dążę w tej chwili. Płaczę, bo to jest smutna sytuacja, ale ten płacz mnie bardzo dopinguje i oczyszcza”, wyjaśnił łamiącym się głosem Michał Wójcik.  

Zobacz także: Partner Aryny Sabalenki nie żyje. Pojawiły się nowe informacje w sprawie śmierci Konstantina Kołcowa

Michał Wójcik, Pytanie na śniadanie, Warszawa, 08.07.2020
Fot. ForumGwiazd / Forum

Michał Wójcik, Pytanie na śniadanie, Warszawa, 08.07.2020

Michał Wójcik, partnerka
Fot. Fot: screen/Pomagam.pl

[Tekst opublikowany na Viva Historie 23.03.2024 r.]

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.