Michał Wiśniewski, VIVA! czerwiec 2022, 12/2022
Fot. Voyo Bąkiewicz
O tym się mówi

Michał Wiśniewski opowiedział o ciąży Poli. Jego szczere wyznanie może zaskoczyć!

Muzyk po raz szósty zostanie ojcem

Marcjanna Maryszewska 6 października 2022 09:05
Michał Wiśniewski, VIVA! czerwiec 2022, 12/2022
Fot. Voyo Bąkiewicz

Michał i Pola Wiśniewski spodziewają się kolejnego dziecka. Kilka dni temu podzielili się ze światem radosną wiadomością, teraz zaś wokalista Ich Troje opowiedział o reakcjach pozostałych pociech. Podzielił się również zaskakującymi przemyśleniami dotyczącymi ciąży ukochanej!

Michał i Pola Wiśniewski po raz kolejny zostaną rodzicami

Michał Wiśniewski jest już doświadczonym ojcem. Wychował bowiem piątkę pociech, które są dla niego całym światem. Muzyk od zawsze podkreślał, że chce mieć dużą rodzinę, i bez wątpienia udało mu się spełnić swoje marzenie. Jego najmłodszą pociechą jest kilkunastomiesięczny Falco Amadeus. Chłopiec jest owocem miłości muzyka z Polą, która dwa lata temu została jego żoną, a niedawno odnowili przysięgę małżeńską. Teraz para ma kolejny powód do radości! Ich rodzina wkrótce się powiększy.

ZOBACZ: Pola Wiśniewska jest w ciąży! Michał Wiśniewski zostanie ojcem po raz szósty

O ciąży Poli małżonkowie poinformowali 4 października. Zrobili to za pośrednictwem Instagrama, publikując zdjęcie swojego synka. Falco trzymał w rączce pozytywny test ciążowy, a ujęcie zostało okraszone wymownymi słowami: „Oops! We Did It Again (tłum. Ups, znów to zrobiliśmy)”. Pod postem zaroiło się od gratulacji fanów! 

Michał Wiśniewski o ciąży Poli i reakcji dzieci

Pola Wiśniewska również ma dzieci z poprzednich związków. Oprócz Falco, 37-latka jest już mamą czwórki pociech. Teraz ich rodzina znów się powiększy. Jej mąż ujawnił w rozmowie z serwisem cozatydzientvn.pl, jak czuje się po przekazaniu tych radosnych wieści. „Czuję się cudownie. Dziękuję. Mówię w skrócie, ponieważ będzie to dla nas numer sześć, a tak naprawdę dziesięć na wychowaniu. My to jednak kochamy, tak się dobraliśmy”, wyznał muzyk.

Sprawdź również: Odnowili przysięgę małżeńską, wkrótce ponownie zostaną rodzicami. Tak o miłości mówili Michał i Pola Wiśniewscy

Wielu internautów zastanawia się, czy zakochani planowali kolejną ciążę. Muzyk rozwiał wątpliwości i potwierdził, że oboje wcześniej przemyśleli tą decyzję. Opowiedział również o samopoczuciu Poli. Podkreślił przy tym żartobliwie, że to przed nim najtrudniejszy okres! „Pola czuje się dobrze, świetnie. Pierwszy trymestr jest ciężki głównie dla męża”, stwierdził.

W rozmowie z cozatydzientvn.pl Michał Wiśniewski opowiedział również o pozostałych pociechach. Większość dzieci obojga rodziców są już dorosłe bądź w wieku nastoletnim. Jak zatem zareagowały na wieść o ciąży? „Falco nie zdaje sobie jeszcze z tego za bardzo sprawy, starsze dzieci natomiast nam gratulują. Tworzymy dużą rodzinę, która się szanuje i kocha”, mówił dumny wokalista Ich Troje.

Tymczasem jeszcze raz dołączamy się do gratulacji!  

Michał Wiśniewski, VIVA! czerwiec 2022, 12/2022

Michał Wiśniewski, VIVA! czerwiec 2022, 12/2022
Fot. Voyo Bąkiewicz

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?