O TYM SIĘ MÓWI

Michał Wiśniewski po raz pierwszy odniósł się do plotek o romansie!

Wokalista przy okazji pokazał syna Xawiera. Podobny do sławnego taty?

Konrad Szczęsny 1 kwietnia 2019 12:45

O tym, że Michał Wiśniewski ma gorący romans z Agatą Buczkowską, wokalistką Ich Troje, zaczęto spekulować dwa tygodnie temu, po artykule jednego z tygodników. Smaczku całej sprawie dodawał fakt, że piosenkarka jest młodsza od lidera formacja aż o 26 lat! Nic dziwnego, że w związku z hejtem,  który po serii publikacji na nią spadł, wydała ostre oświadczenie, w którym stanowczo zaprzeczyła, jakoby z gwiazdorem łączyły ją intymne relacje. Teraz do całej sprawy odniósł się Michał Wiśniewski!

Agata Buczkowska o domniemanym romansie z wokalistką Ich Troje

Widocznie całe zamieszanie, związane z rozstaniem z Dominiką Tajner, które trwa od kilku tygodni, zaczyna ciążyć muzykowi, ponieważ coraz częściej za pośrednictwem mediów społecznościowych komentuje (najczęściej bardzo lakonicznie) informacje, które są tematem publikacji w prasie i portalach internetowych.

Nie inaczej jest i tym razem. Najpierw 20-letnia Agata Buczkowska w mocnym oświadczeniu zaprzeczyła, że z Michałem Wiśniewskim łączą ją jakiekolwiek relacje poza zawodowymi.

„W odpowiedzi na pojawiające się od kilku dni doniesienia medialne, jakobym miała romans z Michałem Wiśniewskim i była przyczyną rozstania Michała z Dominiką Tajner-Wiśniewską, informuję, że nie mam i nigdy nie miałam romansu z Michałem Wiśniewskim”, grzmiała w mediach społecznościowych.

Michał Wiśniewski o romansie z Agatą Buczkowską

Teraz lider Ich Troje zamieścił na swoim profilu na Instagramie fotografię, na której pozuje piosenkarka oraz... jego syn, 16-letni Xavier.

„No i teraz by się zgadzało... by się...”, podpisał ją muzyk.

Nikt nie ma wątpliwości, że w ten sposób dał dobitnie do zrozumienia, że o romans z Agatą Buczkowską można by podejrzewać co najwyżej jego syna, jednak i takie spekulacje należy włożyć między bajki.

Feralne zdjęcie oraz inne fotografie 16-latka możesz zobaczyć w galerii  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.