Michał Wiśniewski
Fot. DAMIAN KLAMKA/EAST NEWS
O TYM JEST GŁOŚNO

Agata Buczkowska, wokalistka Ich Troje wydała oświadczenie!

„Nigdy nie miałam romansu z Michałem Wiśniewskim"

Olga Figaszewska 20 marca 2019 09:20
Michał Wiśniewski
Fot. DAMIAN KLAMKA/EAST NEWS

Nikt nie mógł uwierzyć w to, że małżeństwo Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej przechodzi do historii. Kilka dni temu w mediach pojawiły się spekulacje na temat przyczyn rozpadu ich związku. Niektórzy sugerowali, że Michał Wiśniewski w ostatnim czasie zbliżył się do wokalistki Ich Troje, Agaty Buczkowskiej. Artystka zabrała głos w tej sprawie! 

Oświadczenie wokalistki Ich Troje

Jak informował niedawno magazyn Flesz w ostatnim czasie Michał Wiśniewski miał spędzać sporo czasu z nową wokalistką Ich Troje. „Ostatnio Wiśniewski zbliżył się do nowej wokalistki Ich Troje, 20-letniej Agaty Buczkowskiej. A czy przerodzi się to w coś więcej, czas pokaże”, mówił informator magazynu.

Dziennik Fakt zwrócił się o komentarz do menadżera Ich Troje Adama Kulpińskiego. ,,My jako management zajmujemy się życiem zawodowym. Jednak jedyne, co mogę powiedzieć, to to, że nie jest prawdą, że Michał Wiśniewski i Agata Buczkowska są parą. Mówię to dlatego, że Agata dostaje w związku z tym dużo nieprzyjemnych wiadomości", wyznał. 

W końcu Agata Buczkowska postanowiła zabrać głos w związku z informacjami, które obiegły Internet. Wokalistka wydała oświadczenie, rozprawiając się z krzywdzącymi plotkami! 20-latka zaznaczyła, że z Michałem Wiśniewskim nie łączy ją nic poza pracą.

„W odpowiedzi na pojawiające się od kilku dni doniesienia medialne, jakobym miała romans z Michałem Wiśniewskim i była przyczyną rozstania Michała z Dominiką Tajner-Wiśniewską informuję, że nie mam i nigdy nie miałam romansu z Michałem Wiśniewskim, a pojawiające się kolejne artykuły, są dla mnie krzywdzące i uderzają w moje dobre imię", czytamy.

,,Bardzo proszę o zaprzestanie publikacji pomawiających mnie artykułów, w przeciwnym razie – sprawa będzie kierowana na drogę sądową. Proszę również o zaprzestanie wysyłania mi wiadomości za pomocą portali społecznościowych z groźbami i wyzwiskami – w Internecie nikt nie jest anonimowy. Wszystkie hejtujące mnie wiadomości zostały zarchiwizowane i w razie konieczności będą stanowić dowód w sprawie”, zakończyła.  

Michał Wiśniewski, Agata Buczkowska
Fot. Damian KLAMKA/East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!