Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017, main topic
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
ZE ŚWIATA MUZYKI

Już jest nowy singiel Michała Szpaka! Czy „Don't Poison Your Heart’’ podbije zagraniczne listy przebojów?

Damian Duda 22 listopada 2017 19:20
Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017, main topic
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

 

Jego fani czekali na ten moment od dawna! Michał Szpak zaprezentował singiel, który jest zapowiedzią nowego albumu studyjnego. Kiedy odbędzie się premiera kolejnej płyty artysty?

 

Zobacz też: TYLKO U NAS Co inspiruje Michała Szpaka? EKSKLUZYWNE VIDEO

Nowy singiel Michała Szpaka

Piosenka zatytułowana „Don't Poison Your Heart’’  jest utworem, na który czekali wszyscy wielbiciele twórczości Michała. Artysta jest świadomy, że jego muzyka interesują się nie tylko polscy słuchaczy, ale również wiele osób z zagranicy. Dlatego zdecydował się nagrać swój najnowszy album w dwóch językach — zarówno polskim, jak i w angielskim.

 

Gram bardzo dużo koncertów w kraju, jak również za granicą. To są setki tysięcy widzów, którzy śpiewają razem ze mną wszystkie moje kawałki. Emocje sięgają zenitu! Pojawił się niedawno pewien nowatorski pomysł na album, którego szczegółów nie chciałbym jeszcze zdradzać. Dostaję mnóstwo sygnałów, że wiele osób czeka na moją nową płytę. Single z krążka „Byle Być Sobą’’, jaki sam album, pokryły się platyną i multiplatyną. Cieszy mnie pozytywna ocena mojej aktualnej płyty przez publiczność, ale również przez krytyków muzycznych. Fakt ten mobilizuje mnie do postawienia sobie bardzo wysoko poprzeczki i mam nadzieję, że nie zawiodę. Pierwsze nagrania z nowej płyty będą miały premierę już na przełomie roku’’, powiedział Michał Szpak w rozmowie z VIVĄ! w czerwcu tego roku.

 

Michał Szpak, „Don't Poison Your Heart’’
Fot. Materiały promocyjne

Michał Szpak „Don't Poison Your Heart’’

 

Artysta zapowiedział, co znajdziemy na jego najnowszym albumie. „Będzie rockowo, symfonicznie i na pewno pojawi się na niej mój klasyczny duet z siostrą Marleną. Mój album „Byle Być Sobą” dowiódł, że muzyka tworzona i wykonywana od serca, pod prąd — bardziej ambitna i przede wszystkim niczym nieskrępowana — trafia do ludzi. Jest im potrzebna’’, skwitował Michał.

 

 

Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Michał Szpak w sesji dla VIVY!, czerwiec 2017 r.

 

Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Michał Szpak w sesji dla VIVY!, czerwiec 2017 r.

 

Zobacz też: TYLKO U NAS Michał Szpak o śmierci mamy: „To było jak odcięcie pępowiny’’ EKSKLUZYWNE VIDEO

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.