Konflikt Pawlickiego z Pirógiem w Azja Express 2
Fot. Materiały prasowe/TVN
O TYM SIĘ MÓWI

„Po co mam mówić, że Paweł z Antkiem sobie robili laskę co chwilę?” Ostre słowa Michała Piróga o Antonim Pawlickim wywołały medialną burzę! Co na to aktor?

Konrad Szczęsny 16 października 2017 18:30
Konflikt Pawlickiego z Pirógiem w Azja Express 2
Fot. Materiały prasowe/TVN

Oko za oko, ząb za ząb? Takie można odnieść wrażenie, patrząc na konflikt Michała Piróga i Antoniego Pawlickiego, który rozgrywa się na łamach mediów. Po tym, jak aktor w szóstym odcinku „Azja express” został oskarżony przez tancerza o używanie w stosunku do niego określenia „pedał” i piętnowanie jego orientacji seksualnej, zaś gwiazdor znany z „Czasu honoru” stwierdził na pośrednictwem Facebooka, że ani razu nie użył określenia „pedał”, a jedynie „gej”, Michał Piróg postanowił pójść o krok dalej i oskarżył Antoniego Pawlickiego o... zdradzanie swojej narzeczonej, Agnieszki Więdłochy! 

Zobacz też: „Zostały same dziewczyny i pedały”. Dlaczego Antoni Pawlicki wyśmiewa orientację Michała Piróga w „Azja Express 2” i czy zyska miano najmniej lubianego uczestnika show?

Michał Piróg oskarża Antoniego Pawlickiego o hipokryzję i zdradzanie Agnieszki Więdłochy?

Gwiazdor TVN postanowił nie tylko napiętnować postawę Antoniego Pawlickiego, lecz także wbił mu szpilę i stwierdził, że choć „o pewnych rzeczach nie wypada mówić na wizji”, to aktor i jego partner Paweł Ławrynowicz w programie „robili sobie laskę co chwilę”. Dodał także, że słowa, które miał wypowiedzieć Pawlicki, czyli „po odpadnięciu górali z programu zostały w nim same dziewczyny i pedały”, dotyczył również Piotra Czaykowskiego i Łukasza Jakóbiaka, którzy nie wypowiedzieli się nigdy na temat swojej orientacji seksualnej, więc w ten sposób aktor miałby sugerować, że oni, podobnie jak Michał Piróg, są gejami.

Nie wiedząc nic ani na temat Piotrka Czaykowskiego, ani Łukasza Jakóbiaka, nazywa się kogoś „pe*ałem”. To jest słabe. Po pierwsze, jakie to ma znaczenie? Warto byłoby wiedzieć, czy tak jest faktycznie. A jeżeli już chcesz mówić, to najpierw się upewnij. Ja uważam, że nie należy o takich rzeczach mówić, tak samo jak nie mówi się na wizji o tym, że ktoś zdradza swoją dziewczynę. Po co mam mówić, że Paweł z Antkiem sobie robili laskę co chwilę?”, zakończył swoją wypowiedź Michał Piróg.

Czy to sugestia, że Antoni Pawlicki nie jest wierny Agnieszce Więdłosze, próba zdyskredytowania aktora w oczach opinii publicznej czy może złośliwość, która nie ma żadnego potwierdzenia w rzeczywistości?

Zobacz też: „Mam nadzieję, że będzie wykluczony i nie będzie pokazywany publicznie zbyt często”. Robert Biedroń otwarcie krytykuje Antoniego Pawlickiego za homofobiczne żarty!

Antoni Pawlicki odpowiada na zarzuty Michała Piróga

W ostatnich dniach na oficjalnym profilu Antoniego Pawlickiego na Facebooku ukazało się oświadczenie w związku z zamieszaniem, jakie wywołał ostatni wyemitowany na antenie TVN odcinek programu „Azja Express”. Administratorzy fanpejdża podkreślają, że winę za nie ponosi przede wszystkim niefortunny montaż produkcji show.

Odnosząc się do medialnych doniesień i Waszych komentarzy na temat tego, co wydarzyło się w 6. odcinku programu Azja Express TVN, uważamy – podobnie jak Antoni – że formuła programu opiera się na rywalizacji, a program jest montowany tak, by wywołał jak najwięcej kontrowersji. To telewizyjne show, które ma przyciągać uwagę telewidzów i opinii publicznej”, podkreślają współpracownicy Antoniego Pawlickiego.

Następnie podkreślają, że słowa aktora zostały przeinaczone, gdyż nie użył on w odniesieniu do Michała Piróga słowa „pedał”. 
Chcemy także zauważyć, że w wielu artykułach opublikowanych w portalach internetowych pojawiły się nieprawdziwe doniesienia, jakoby Antoni użył w 6. odcinku programu sformułowania „pedał” w stosunku do innych uczestników programu. Takie słowo nie padło z jego ust, używał jedynie sformułowania „gej”. Jedno z zadań w tym odcinku polegało na wymyślaniu obraźliwych wierszyków na temat innych uczestników; taka była konwencja, do której dostosowali się wszyscy uczestnicy programu. W dobie „fake newsów” doradzamy opieranie się na faktach, a nie jedynie doniesieniach medialnych. Polecamy obejrzenie całego odcinka, wyciągniecie własnych wniosków i dystans do rzeczywistości”, apelują administratorzy.

Której ze strony konfliktu bardziej wierzycie? 

Zobacz też: Góral, artysta, spełniony tata, uczestnik „Azja Express”… Stanisław Karpiel-Bułecka jest naprawdę hot! Zobaczcie te zdjęcia!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.