Z ŻYCIA GWIAZD!

Michał Figurski bierze ślub. W końcu odnalazł miłość swojego życia!

Kiedy odbędzie się uroczystość?

Olga Figaszewska 15 maja 2018 13:01

Ostatnie lata nie były dla niego łatwe. Stracił pracę i został publicznie wyklęty, przeżył ciężki rozwód, i omal nie umarł w wyniku wylewu - rezultatu nieleczonej cukrzycy. Pomaga mu wiele osób - w tym... była żona, Odeta Moro. Wiele czasu zajęło mu uporanie się z przeszłością. Na szczęście Michał Figurski rozpoczyna kolejny etap! Odnalazł miłość swojego życia. I jest niezwykle podekscytowany nadchodzącymi zmianami. Kiedy rok temu oświadczył się ukochanej, wszystkich nurtowało jedno - kiedy zdecyduje się sformalizować ten związek?! Teraz już wszystko jasne!

Ślub Michała Figurskiego i Magdaleny Kasperowicz

Michał Figurski oświadczył się swojej ukochanej rok temu w kwietniu po kilku miesiącach znajomości. O ich ślubie spekulowano już od ubiegłorocznego lata. Narzeczona prezentera to dziennikarka, Magdalena Kasperowicz. Jak informował Fakt, kompletnie stracił dla niej głowę!

„Michał nie widzi świata poza Magdą. Prawie codziennie czeka na nią pod biurem aż skończy pracę i zabiera na romantyczne kolacje. Odnalazł prawdziwe szczęście i tak zwariował na jej punkcie, że zachowuje się jak zakochany nastolatek”, relacjonowała osoba z otoczenia dziennikarza. Znajomi z otoczenia pary podkreślają, że stanowią oni zgrany duet.

Okazuje się, że już w czerwcu zakochani staną na ślubnym kobiercu. Nie chcą dłużej czekać. To wyjątkowe wydarzenie z pewnością utrzymają w tajemnicy. „Ślub jest zaplanowany na czerwiec. Uroczystość odbędzie się w kameralnym gronie”, czytamy na łamach Twojego Imperium.

„Michał nie jest już imprezowiczem jak kiedyś i można się spodziewać, że uroczystość odbędzie się w kameralnym gronie wśród najbliższych osób. On ciągle podkreśla, że lubi domowe zacisze i spokojne popołudnia z ukochaną, żadne bale już mu nie głowie”, informowało rok temu źródło Faktu.

Życzymy wszystkiego najlepszego!  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.