Z ŻYCIA GWIAZD!

Michał Figurski bierze ślub. W końcu odnalazł miłość swojego życia!

Kiedy odbędzie się uroczystość?

Olga Figaszewska 15 maja 2018 13:01

Ostatnie lata nie były dla niego łatwe. Stracił pracę i został publicznie wyklęty, przeżył ciężki rozwód, i omal nie umarł w wyniku wylewu - rezultatu nieleczonej cukrzycy. Pomaga mu wiele osób - w tym... była żona, Odeta Moro. Wiele czasu zajęło mu uporanie się z przeszłością. Na szczęście Michał Figurski rozpoczyna kolejny etap! Odnalazł miłość swojego życia. I jest niezwykle podekscytowany nadchodzącymi zmianami. Kiedy rok temu oświadczył się ukochanej, wszystkich nurtowało jedno - kiedy zdecyduje się sformalizować ten związek?! Teraz już wszystko jasne!

Ślub Michała Figurskiego i Magdaleny Kasperowicz

Michał Figurski oświadczył się swojej ukochanej rok temu w kwietniu po kilku miesiącach znajomości. O ich ślubie spekulowano już od ubiegłorocznego lata. Narzeczona prezentera to dziennikarka, Magdalena Kasperowicz. Jak informował Fakt, kompletnie stracił dla niej głowę!

„Michał nie widzi świata poza Magdą. Prawie codziennie czeka na nią pod biurem aż skończy pracę i zabiera na romantyczne kolacje. Odnalazł prawdziwe szczęście i tak zwariował na jej punkcie, że zachowuje się jak zakochany nastolatek”, relacjonowała osoba z otoczenia dziennikarza. Znajomi z otoczenia pary podkreślają, że stanowią oni zgrany duet.

Okazuje się, że już w czerwcu zakochani staną na ślubnym kobiercu. Nie chcą dłużej czekać. To wyjątkowe wydarzenie z pewnością utrzymają w tajemnicy. „Ślub jest zaplanowany na czerwiec. Uroczystość odbędzie się w kameralnym gronie”, czytamy na łamach Twojego Imperium.

„Michał nie jest już imprezowiczem jak kiedyś i można się spodziewać, że uroczystość odbędzie się w kameralnym gronie wśród najbliższych osób. On ciągle podkreśla, że lubi domowe zacisze i spokojne popołudnia z ukochaną, żadne bale już mu nie głowie”, informowało rok temu źródło Faktu.

Życzymy wszystkiego najlepszego!  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.