Kiedy odbędzie się uroczystość?

Olga Figaszewska 15 maja 2018 13:01

Ostatnie lata nie były dla niego łatwe. Stracił pracę i został publicznie wyklęty, przeżył ciężki rozwód, i omal nie umarł w wyniku wylewu - rezultatu nieleczonej cukrzycy. Pomaga mu wiele osób - w tym... była żona, Odeta Moro. Wiele czasu zajęło mu uporanie się z przeszłością. Na szczęście Michał Figurski rozpoczyna kolejny etap! Odnalazł miłość swojego życia. I jest niezwykle podekscytowany nadchodzącymi zmianami. Kiedy rok temu oświadczył się ukochanej, wszystkich nurtowało jedno - kiedy zdecyduje się sformalizować ten związek?! Teraz już wszystko jasne!

Ślub Michała Figurskiego i Magdaleny Kasperowicz

Michał Figurski oświadczył się swojej ukochanej rok temu w kwietniu po kilku miesiącach znajomości. O ich ślubie spekulowano już od ubiegłorocznego lata. Narzeczona prezentera to dziennikarka, Magdalena Kasperowicz. Jak informował Fakt, kompletnie stracił dla niej głowę!

„Michał nie widzi świata poza Magdą. Prawie codziennie czeka na nią pod biurem aż skończy pracę i zabiera na romantyczne kolacje. Odnalazł prawdziwe szczęście i tak zwariował na jej punkcie, że zachowuje się jak zakochany nastolatek”, relacjonowała osoba z otoczenia dziennikarza. Znajomi z otoczenia pary podkreślają, że stanowią oni zgrany duet.

Okazuje się, że już w czerwcu zakochani staną na ślubnym kobiercu. Nie chcą dłużej czekać. To wyjątkowe wydarzenie z pewnością utrzymają w tajemnicy. „Ślub jest zaplanowany na czerwiec. Uroczystość odbędzie się w kameralnym gronie”, czytamy na łamach Twojego Imperium.

„Michał nie jest już imprezowiczem jak kiedyś i można się spodziewać, że uroczystość odbędzie się w kameralnym gronie wśród najbliższych osób. On ciągle podkreśla, że lubi domowe zacisze i spokojne popołudnia z ukochaną, żadne bale już mu nie głowie”, informowało rok temu źródło Faktu.

Życzymy wszystkiego najlepszego!  

1/4
Magdalena Kasperowicz
Copyright @Facebook @LenaOdLeona
1/4

Magdalena Kasperowicz

2/4
Michał Figurski
Copyright @Adam Pluciński/MOVE
2/4

Michał Figurski, VIVA! lipiec 2016

3/4
Michał Figurski
Copyright @Adam Pluciński/MOVE
3/4

Michał Figurski, VIVA! lipiec 2016

4/4
Michał Figurski
Copyright @Adam Pluciński/MOVE
4/4

Michał Figurski, VIVA! lipiec 2016

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.