Królewskie życie

Meghan Dianą nie będzie! Ostre słowa brata panny młodej

Rodzina nie pozostawia na Markle suchej nitki

Monika Katarzyna Krupska 5 maja 2018 08:30

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego zbliża się wielkimi krokami. Do ceremonii zostało już kilkanaście dni, więc coraz więcej osób zaczyna komentować wydarzenie. Od ogłoszenia zaręczyn rodzina panny młodej na przyszłej księżnej nie pozostawia suchej nitki. Komentuje brak zaproszeń na ceremonię i zachowanie przyszłej szwagierki księżnej Kate. 

„Ona zapomniała o swoich korzeniach. To rozdarło całą moją rodzinę. Meg lubi kreować się na osobę humanitarną, patriotyczną i charytatywną, ale wcale taka nie jest dla swojej rodziny”, komentuje  przyrodni brat Meghan - Thomas Jr. w Daily Mail. 

Dodaje, że od momentu wejścia Meghan w świat Hollywood zachowuje się nieuczciwie. „Czytałem, że Meg chce być jak Diana. Diana była czczona przez wszystkich na świecie, była kochana z właściwych powodów. Tego chce Meg, ale nie sądzę, aby tak się stało. Ona nie jest szczera, tak jak Diana”, stwierdza. Thomas nie otrzymał zaproszenia na ślub. 

Ślub Meghan i Harry’ego

Para weźmie ślub 19 maja 2018 roku w kaplicy św. Jerzego w Zamku Windsor. Początkowo data wzbudzała spore kontrowersje, gdyż tego samego dnia rozegrany zostanie finał Pucharu Anglii, co dla Brytyjczyków jest traktowane jak święto narodowe. Na szczęście oba wydarzenia nie będą ze sobą kolidowały.

Z kaplicy św. Jerzego prowadzona będzie transmisja na żywo, ale jak na razie nie wiadomo, na jakich kanałach będzie można oglądać relację. Po części sakralnej ma się odbyć przejażdżka królewską karocą, po zakończeniu której goście i para młoda udadzą się na wesele w St. George’s Hall. Tego wieczoru książęca para wyprawi skromne przyjęcie dla najbliższych, członków royal family i przyjaciół.  

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.