Rodzina nie pozostawia na Markle suchej nitki

Monika Katarzyna Krupska 5 maja 2018 08:30

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego zbliża się wielkimi krokami. Do ceremonii zostało już kilkanaście dni, więc coraz więcej osób zaczyna komentować wydarzenie. Od ogłoszenia zaręczyn rodzina panny młodej na przyszłej księżnej nie pozostawia suchej nitki. Komentuje brak zaproszeń na ceremonię i zachowanie przyszłej szwagierki księżnej Kate. 

„Ona zapomniała o swoich korzeniach. To rozdarło całą moją rodzinę. Meg lubi kreować się na osobę humanitarną, patriotyczną i charytatywną, ale wcale taka nie jest dla swojej rodziny”, komentuje  przyrodni brat Meghan - Thomas Jr. w Daily Mail. 

Dodaje, że od momentu wejścia Meghan w świat Hollywood zachowuje się nieuczciwie. „Czytałem, że Meg chce być jak Diana. Diana była czczona przez wszystkich na świecie, była kochana z właściwych powodów. Tego chce Meg, ale nie sądzę, aby tak się stało. Ona nie jest szczera, tak jak Diana”, stwierdza. Thomas nie otrzymał zaproszenia na ślub. 

Ślub Meghan i Harry’ego

Para weźmie ślub 19 maja 2018 roku w kaplicy św. Jerzego w Zamku Windsor. Początkowo data wzbudzała spore kontrowersje, gdyż tego samego dnia rozegrany zostanie finał Pucharu Anglii, co dla Brytyjczyków jest traktowane jak święto narodowe. Na szczęście oba wydarzenia nie będą ze sobą kolidowały.

Z kaplicy św. Jerzego prowadzona będzie transmisja na żywo, ale jak na razie nie wiadomo, na jakich kanałach będzie można oglądać relację. Po części sakralnej ma się odbyć przejażdżka królewską karocą, po zakończeniu której goście i para młoda udadzą się na wesele w St. George’s Hall. Tego wieczoru książęca para wyprawi skromne przyjęcie dla najbliższych, członków royal family i przyjaciół.  

1/5
Meghan Markle i książę Harry
Copyright @East News
1/5

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego już na kilkanaście dni 

2/5
Copyright @East News
2/5

Para pobierze się 19 maja 

3/5
Meghan Markle nie zaprosiła na ślub siostry
Copyright @East News, fot. Alexi Lubomirski
3/5

Nie wiadomo jaki tytuł otrzyma Meghan 

4/5
Meghan Markle, Rachel Markle, Rachel Meghan Markle
Copyright @East News
4/5

Muzyka na ślubie będzie pod kierownictwem Jamesa Viviana

5/5
Ile będzie kosztował ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle
Copyright @East News
5/5

Wystąpi także Karen Gibson i The Kingdom Choir

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.