Księżna Meghan i książę Harry promują szczepienia na Global Citizen Festival, 25.09.2021, Nowy Jork
Fot. Kristin Callahan/Everett Collection/East News
Królewskie życie

Meghan Markle odmówiła przyjścia na rozdanie Oscarów 2022. Wszystko przez film o Dianie

Produkcja nie spodobała się księciu Harry'emu i jego żonie

Marta Nawacka 13 grudnia 2021 07:55
Księżna Meghan i książę Harry promują szczepienia na Global Citizen Festival, 25.09.2021, Nowy Jork
Fot. Kristin Callahan/Everett Collection/East News

Według mediów, Meghan Markle bardzo chciała pojawić się na ceremonii rozdania Oscarów 2022. Żona księcia Harry'ego dostała zaproszenie, jednak ostatecznie... nie pojawi się na gali. Czym spowodowana jest ta decyzja? Okazuje się, że ma to związek z filmem „Spencer” opowiadającym o księżnej Dianie...

Konflikty w rodzinie królewskiej

Nowa królewska biografia „Bracia i żony” Christophera Andersena postawiła w niezbyt dobrym świetle księcia Karola i księcia Williama. Syn królowej Elżbiety II został oskarżony o rasistowskie komentarze na temat dzieci księcia Harry'ego i księżnej Meghan. Podczas rozmowy z żoną Camillą miał się zastanawiać, jaki kolor skóry odziedziczą pociechy pary. Zdenerwowany książę Karol wydał oświadczenie, w którym wszystkiemu zaprzecza. Według informatorów prowadzi także rozmowy z prawnikami.

W książce podobno opisano również z najmniejszymi szczegółami kłótnię pomiędzy księciem Williamem i księciem Harry'm. Starszy z książąt miał ponoć doradzać młodszemu bratu zastanowienie się nad kontynuowaniem znajomości z „tą dziewczyną”.

Czytaj też: Książę Harry i księżna Meghan opuścili rodzinę królewską przez Elżbietę II? Poszło o jej wystąpienie

Księżna Meghan i książę Harry promują szczepienia na Global Citizen Festival, 25.09.2021
Fot. Kristin Callahan/Everett Collection/East News

Księżna Meghan i książę Harry promują szczepienia na Global Citizen Festival, 25.09.2021

Meghan Markle nie pojawi się na rozdaniu Oscarów

Ceremonia wręczenia Oscarów to bez wątpienia jedna z ważniejszych i najbardziej popularnych gal na świecie. Te pożądane przez aktorów statuetki przyznawane są przez Amerykańską Akademię Sztuki i Wiedzy Filmowej od 1929 roku i są już wręcz symbolem kina. Transmisje z tego wydarzenia pokazywane są na całym świecie, a na uroczystości pojawia się za każdym razem tłum gwiazd, by móc zaprezentować się na czerwonym dywanie.

O pojawieniu się na tej uroczystości marzyła również Meghan Markle, która – według wszelkich mediów – bardzo chciałaby znaleźć się w centrum uwagi. Żona księcia Harry'ego otrzymała zaproszenie na galę, jednak się na niej nie pojawi. Dlaczego? Otóż wszystko za sprawą filmu „Spencer” opowiadającego o księżnej Dianie, za rolę w którym Kristen Stewart ma szansę otrzymać nominację do nagrody. Małżonkowie nie są zadowoleni z filmu oraz krytycznie podchodzą do entuzjastycznych recenzji produkcji.

„Meghan miała nadzieję na udział w rozdaniu Oscarów w przyszłym roku, ale musiała odmówić. Musieliby z Harrym przełknąć podziw dla Stewart. Niektóre sceny w filmie są dość dosadne i Harry nie jest zadowolony z przedstawienia swojej matki. Para rozważała nawet lobbowanie w akademii, aby zignorować film, co oczywiście by im się nie udało. Dlatego urażeni postanowili nie pojawić się na ceremonii”, dowiadujemy się z Woman's Day 

Zobacz także: Lilibet Diana ma już 6 miesięcy. Oto 10 tajemnic z życia małej Lili

Księżna Meghan i książę Harry na rozdaniu nagród Intrepid Valor, 10.11.2021
Fot. Gabriele Holtermann/Sipa USA/East News

Księżna Meghan i książę Harry na rozdaniu nagród Intrepid Valor, 10.11.2021

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.