Stres czy nadmierne odchudzanie?

Weronika Kostyra 14 maja 2018 21:00

Wyczekiwany ślub Meghan Markle i księcia Harry’ego już za kilka dni. Wielka uroczystość została zaplanowana i przygotowana w najmniejszych szczegółach. Wszystkie spojrzenia tego dnia i tak będą skierowane w stronę panny młodej. Meghan wybrała już suknię i od tygodni przygotowuje się by wyglądać nieskazitelnie w swoim wielkim dniu. Obserwatorzy zwracają jednak uwagę, że aktorka mocno straciła na wadze. Czy to przedślubny stres, czy celowe nadmierne odchudzanie?

Czy Meghan Markle jest za chuda?

Meghan Markle od zawsze jest szczęśliwą posiadaczką bardzo szczupłej sylwetki. Zawdzięcza ją wegańskiej diecie oraz jodze, którą uprawia od lat. „Uwielbiam jogę. Moja mama jest instruktorką jogi i zacząłem ją z nią uprawiać, gdy miałem siedem lat. Na studiach zaczęłam robić to bardziej regularnie”, powiedziała Meghan w rozmowie z Best Heath Mag.

Mówi się jednak o tym, że tym razem, to nie aktywność fizyczna jest kluczowa, ale… stres. Od dnia zaręczyn Meghan Markle jest pod ciągłym obstrzałem mediów. Za kilka dni zostanie członkiem rodziny królewskiej i żyje pod ogromną presją. Przed ślubem z Williamam znacznie schudła też księżna Kate. Czy teraz Meghan dopadła ta sama przypadłość? 

1/7
Meghan Markle i książę Harry
Copyright @East News
1/7

Meghan Markle od tygodni przygotowuje się by wyglądać nieskazitelnie w swoim wielkim dniu.

2/7
Copyright @East News
2/7

Obserwatorzy zwracają jednak uwagę, że aktorka mocno straciła na wadze.

3/7
Biżuteria Meghan Markle: bransoletka
Copyright @Getty Images
3/7

Czy to przedślubny stres, czy celowe nadmierne odchudzanie?

4/7
Meghan Markle i książę Harry
Copyright @East News
4/7

Czy jest za chuda?

5/7
Copyright @East News
5/7

Meghan Markle przygotowuje się do ślubu.

6/7
Meghan Markle i książę Harry
Copyright @East News
6/7

Meghan Markle zawsze była szczupła, ale...

7/7
Copyright @East News
7/7

Meghan Markle

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.