meghan i harry wezma slub w amerykanskiej tv
Fot. Jane Barlow - PA Images / Contributor / Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Meghan Markle i książę Harry wezmą ślub po raz drugi? Ceremonia ma się odbyć w telewizyjnym show

Tym razem będzie po amerykańsku...

Aleksandra Andrzejak 7 kwietnia 2021 07:57
meghan i harry wezma slub w amerykanskiej tv
Fot. Jane Barlow - PA Images / Contributor / Getty Images

Meghan Markle i książę Harry planują kolejny ślub? Taka wiadomość obiegła amerykańskie media. Tym razem ceremonia zaślubin miałaby się odbyć w telewizyjnym show, które prowadzi przyjaciółka byłej księżnej.

Meghan Markle i książę Harry po wywiadzie u Oprah

Meghan Markle i książę Harry w marcu udzielili wywiadu Oprah, w którym zdradzili kontrowersyjne sekrety ze swojego królewskiego życia. Po emisji w mediach rozpętała się prawdziwa burza. Głos zabrał ojciec i siostra przyrodnia Meghan. Ojciec publicznie zaszantażował córkę, a siostra wróżyła jej rozwód. Ledwo kurz zaczął opadać, a do mediów wyciekła informacja, że Sussexowie planują pobrać się po raz drugi.

Zobacz także: Meghan Markle spełni swoje marzenie? Ukochana Harry'ego chce urodzić w domu

meghan i harry wezma slub po raz drugi
Fot. Jane Barlow - PA Images / Contributor / Getty Images

Książę Harry i Meghan Markle, Ślub 2018

Meghan Markle i książę Harry planują drugi ślub

Meghan Markle i książę Harry pobrali się w maju 2018 roku na oczach całego świata. Jednak jak się okazuje, królewska ceremonia to dla nich za mało. Zagraniczne media donoszą, że para planuje pobrać się jeszcze raz. Uroczystość miałaby się odbyć w telewizyjnym show I Do, Redo, który prowadzi przyjaciółka Meghan, Jessica Mulroney. W programie bierze udział 10 par, których poprzednie śluby nie spełniły oczekiwań. Producenci show mają zorganizować wymarzoną uroczystość.

Zobacz także: Ojciec Meghan Markle też chce udzielić wywiadu Oprah Winfrey. Opowie historię córki z własnej perspektywy?​​​​​​​

meghan i harry wezma drugi slub
Fot. Jane Barlow - PA Images / Contributor / Getty Images

Książę Harry i Meghan Markle, Ślub 2018

„Królewski ślub był dostosowany do zasad panujących na dworze. Harry i Meghan chcą jeszcze raz się pobrać, ale w amerykańskim stylu. Bez nadęcia i trzymania się zasad protokołu” - donosi magazyn Star. Program I Do, Redo miał być emitowany na Netflixie, ale ostatecznie pokazała go kanadyjska CTV. Po doniesieniach o rasistowskim zachowaniu prowadzącej program został zdjęty z anteny. Czy ślub Sussexów sprawi, że wróci do łask widzów? 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.