Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, zdjęcia z zaręczyn
Fot. East News, @Alexi Lubomirski
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę Harry i Meghan Markle pojawią się na ceremonii rozdania Oscarów?!

Para miałaby wręczyć jedną z nagród!

Ksenia Krasko 8 lutego 2020 11:25
Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, zdjęcia z zaręczyn
Fot. East News, @Alexi Lubomirski

Ceremonia wręczenia Oscarów budzi ogromne emocje! Z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie laureatów, ale nie da się ukryć, że spodziewamy się również spektakularnych kreacji na czerwonym dywanie, poruszających przemów i... zaskakujących odstępstw od scenariusza. Zachodnie media sugerują, że jedną z głównych niespodzianek będzie obecność Meghan Markle i księcia Harry’ego!

Meghan Markle i książę Harry na Oscarach 2020

Czy książę Harry i Meghan Markle naprawdę pojawią się na 92. ceremonii wręczenia Oscarów? Doniesienia mediów wskazują, że para miałaby wręczyć nagrodę za najlepszy film. Podobno Meghan chce wrócić do zawodu aktorki, więc jej obecność na Oscarach byłaby logicznym krokiem w tym kierunku. Tym bardziej, że księżna Kate i książę William przybyli na rozdanie nagród BAFTA, więc Meghan i Harry mogą podążyć za ich przykładem.

I chociaż fani rodziny królewskiej liczą, że te plotki okażą się prawdą, prawdopodobnie tak się nie stanie – według magazynu Hello!, księżna i książę Sussex „podziękowali za wyjątkowe zaproszenie, ale je odrzucili”.

Nie wyklucza się jednak, że para weźmie udział w jednym z wielu wydarzeń, które urządzane są po uroczystości – albo będzie to słynna impreza magazynu Vanity Fair, albo jedno z mniejszych spotkań, organizowanych przez przyjaciółki Meghan Markle.

Doniesienia o ewentualnej obecności pary na Oscarach 2020 związane są z kierunkiem ich ostatniej podróży – pierwszej od czasu rezygnacji z królewskich obowiązków i przeprowadzki do Kanady. Według portalu PageSix, Meghan Markle i książę Harry przylecieli do Miami, aby wziąć udział w konferencji zorganizowanej przez JP Morgan. Ich obecność była całkowitym zaskoczeniem dla publiczności.

Jak twierdzą naoczni świadkowie, była księżna Sussex wyszła na scenę i wygłosiła krótkie przemówienie. Po wzruszającej deklaracji miłości do męża, przekazała słowo Harry’emu. Swoje wystąpienie rozpoczął od wspomnień z dzieciństwa. „Harry opowiedział o tym, że przez kilka lat chodził na terapię, by spróbować przezwyciężyć traumę związaną z utratą matki. Mówił też, jak dzieciństwo wpłynęło na jego dorosłe życie”.

„W swoim przemówieniu odniósł się do tzw. MEGXIT’u, mówiąc, że był to trudny krok. Dodał, że nie żałuje, ponieważ chciał chronić swoją rodzinę. Nie chce, żeby Meghan i ich syn Archie przechodzili przez to samo, co on”, ujawnia źródło. „Zauważył też, że pomimo obecnej sytuacji i bolesnej rozłąki z rodziną, utrzymuje dobre stosunki z babcią, królową Elżbietą II”.

Jak podaje PageSix, występ byłego księcia Sussex i jego żony miał być... opłacony. Według ekspertów, organizatorzy zaproponowali parze około pół miliona dolarów za ich obecność. Media utrzymują również, że małżeństwo zatrzymało się w prywatnej rezydencji bliskiej przyjaciółki Meghan, tenisistki Sereny Williams. 

Poznaj szczegóły
Fot. Getty Images

Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.