Meghan Markle reality show MT
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Powstaje film o Meghan Markle, który ujawni mroczne sekrety jej rodziny. Czy zaszkodzi jej związkowi z Harrym?

Weronika Bruździak-Gębura 30 czerwca 2017 08:15
Meghan Markle reality show MT
Fot. East News

O związku Meghan Markle i księcia Harry'ego jest głośno od samego początku. Właśnie okazało się, że o wybrance wnuka królowej Elżbiety II powstanie film dokumentalny. Czy zaszkodzi ich związkowi?

Szczegóły filmu o Meghan Markle

Szczegóły życia 35-letniej Meghan Markle, amerykańskiej aktorki i obecnej dziewczyny księcia Harry’ego, zostaną ujawnione w filmie dokumentalnym „Meet the Markles” - „Poznajcie rodzinę Markle”. Brytyjski tabloid „The Sun” podaje, że produkcję zrealizuje brytyjska telewizja Channel 4. „Meghan jest teraz gorącym tematem i każdy Brytyjczyk interesuje się jej życiem”, wyjaśnia w gazecie osoba z otoczenia produkcji. I dodaje: „Channel 4 zgłębi przeszłość Meghan Markle bardziej niż ktokolwiek wcześniej. Odkryje zupełnie nowe fakty z życia jej rodziny. Ta historia będzie wstrząsająca”, powiedział informator gazety. Podobno zdjęcia ruszyły w zeszłym miesiącu. W skład ekipy filmowej weszli twórcy głośnego programu stacji BBC „Who do you think you are?” („Sekrety rodzinne”), który opisywał nieznane losy przodków i krewnych znanych osób.

„Program Meet the Markles opowie o przodkach Megan i o tym, jak poznała księcia Harry’ego. Skupi się również na tym, jaką rolę w przyszłości mogłaby odegrać w rodzinie królewskiej”, zdradził informator gazety. W programie pojawi się też wątek pierwszego małżeństwa aktorki z producentem telewizyjnym, Trevorem Englesonem, z którym Markle rozwiodła się cztery lata temu.

Realizację produkcji oficjalnie potwierdził przedstawiciel Channel 4 w rozmowie z „Elle UK”. Program będzie trwał godzinę i opowie także o dzieciństwie Meghan w Los Angeles. Premiera ma odbyć się jeszcze w tym roku. W filmie wystąpią krewni i znajomi aktorki.

Rodzina Meghan Markle

A z częścią rodziny Meghan Markle ma pod górkę. Jej mama, Doria Radlan, jest terapeutką i instruktorką jogi. Ociec, Thomas W Markle, jest filmowcem, który za oświetlenie w serialu „General Hospital” dostał nagrodę Emmy. Niestety, w zeszłym roku ogłosił bankructwo. Markle ma jeszcze dwójkę dzieci z pierwszego małżeństwa: 52-letnią Samanthę i 50-letniego Thomasa.

Kilka miesięcy temu przyrodnia siostra Meghan, która nie wypowiada się o krewnej w pozytywny sposób, a per „arogancka diwa”, zapowiedziała, że planuje napisać o niej książkę. „Rodzina królewska będzie zbulwersowana tym, jak Meghan potraktowała własną rodzinę”, powiedziała w jednym z wywiadów Samantha Grant. Ma za złe siostrze, że ta nie pomaga finansowo ani jej, ani reszcie rodziny. U kobiety w 2008 roku zdiagnozowano stwardnienie rozsiane. Od tamtej pory jeździ na wózku. Jej brat, Thomas, miał z kolei problemy z prawem: został aresztowany za grożenie partnerce bronią podczas kłótni.

Polecamy też: O „wpadce” Meghan Markle na weselu Pippy Middleton dyskutuje cały świat! Czy słusznie?

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.