Meghan Markle reality show MT
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Powstaje film o Meghan Markle, który ujawni mroczne sekrety jej rodziny. Czy zaszkodzi jej związkowi z Harrym?

Weronika Bruździak-Gębura 30 czerwca 2017 08:15
Meghan Markle reality show MT
Fot. East News

O związku Meghan Markle i księcia Harry'ego jest głośno od samego początku. Właśnie okazało się, że o wybrance wnuka królowej Elżbiety II powstanie film dokumentalny. Czy zaszkodzi ich związkowi?

Szczegóły filmu o Meghan Markle

Szczegóły życia 35-letniej Meghan Markle, amerykańskiej aktorki i obecnej dziewczyny księcia Harry’ego, zostaną ujawnione w filmie dokumentalnym „Meet the Markles” - „Poznajcie rodzinę Markle”. Brytyjski tabloid „The Sun” podaje, że produkcję zrealizuje brytyjska telewizja Channel 4. „Meghan jest teraz gorącym tematem i każdy Brytyjczyk interesuje się jej życiem”, wyjaśnia w gazecie osoba z otoczenia produkcji. I dodaje: „Channel 4 zgłębi przeszłość Meghan Markle bardziej niż ktokolwiek wcześniej. Odkryje zupełnie nowe fakty z życia jej rodziny. Ta historia będzie wstrząsająca”, powiedział informator gazety. Podobno zdjęcia ruszyły w zeszłym miesiącu. W skład ekipy filmowej weszli twórcy głośnego programu stacji BBC „Who do you think you are?” („Sekrety rodzinne”), który opisywał nieznane losy przodków i krewnych znanych osób.

„Program Meet the Markles opowie o przodkach Megan i o tym, jak poznała księcia Harry’ego. Skupi się również na tym, jaką rolę w przyszłości mogłaby odegrać w rodzinie królewskiej”, zdradził informator gazety. W programie pojawi się też wątek pierwszego małżeństwa aktorki z producentem telewizyjnym, Trevorem Englesonem, z którym Markle rozwiodła się cztery lata temu.

Realizację produkcji oficjalnie potwierdził przedstawiciel Channel 4 w rozmowie z „Elle UK”. Program będzie trwał godzinę i opowie także o dzieciństwie Meghan w Los Angeles. Premiera ma odbyć się jeszcze w tym roku. W filmie wystąpią krewni i znajomi aktorki.

Rodzina Meghan Markle

A z częścią rodziny Meghan Markle ma pod górkę. Jej mama, Doria Radlan, jest terapeutką i instruktorką jogi. Ociec, Thomas W Markle, jest filmowcem, który za oświetlenie w serialu „General Hospital” dostał nagrodę Emmy. Niestety, w zeszłym roku ogłosił bankructwo. Markle ma jeszcze dwójkę dzieci z pierwszego małżeństwa: 52-letnią Samanthę i 50-letniego Thomasa.

Kilka miesięcy temu przyrodnia siostra Meghan, która nie wypowiada się o krewnej w pozytywny sposób, a per „arogancka diwa”, zapowiedziała, że planuje napisać o niej książkę. „Rodzina królewska będzie zbulwersowana tym, jak Meghan potraktowała własną rodzinę”, powiedziała w jednym z wywiadów Samantha Grant. Ma za złe siostrze, że ta nie pomaga finansowo ani jej, ani reszcie rodziny. U kobiety w 2008 roku zdiagnozowano stwardnienie rozsiane. Od tamtej pory jeździ na wózku. Jej brat, Thomas, miał z kolei problemy z prawem: został aresztowany za grożenie partnerce bronią podczas kłótni.

Polecamy też: O „wpadce” Meghan Markle na weselu Pippy Middleton dyskutuje cały świat! Czy słusznie?

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.