baby shower meghan
Fot. Chris Jackson / Staff / Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Baby shower Meghan Markle. Impreza będzie kosztować milion dolarów. Zaproszono gwiazdy Hollywood

Znamy szczegóły!

Aleksandra Andrzejak 20 maja 2021 06:57
baby shower meghan
Fot. Chris Jackson / Staff / Getty Images

Meghan Markle i książę Harry oczekują narodzin drugiego dziecka. Mały Archie będzie miał siostrę! Przyszła mama wyprawi z tej okazji baby shower. Impreza będzie kosztować milion dolarów, a na liście gości znajdują się gwiazdy Hollywood. 

Meghan Markle i książę Harry: drugie dziecko

Meghan Markle i książę Harry oczekują drugiego dziecka. Podczas swojego głośnego wywiadu u Oprah Winfrey zdradzili, że termin porodu planowany jest na początek lata. Ostatnio amerykańskie media donosiły, że tym razem Meghan nie zdecyduje się na organizacje baby shower. Według informatora magazynu Us Weekly chodzi o finanse: „Meghan nie czuje, że wielkie baby shower z prezentami jest teraz odpowiednie. Na świecie jest zbyt wiele konfliktów. Ona i Harry byli tak zaangażowani w sprawy humanitarne, że oboje czują, że ich czas i zasoby mogą być wykorzystane w lepszym celu”.

Przypomnijmy, że baby shower przed narodzinami Archiego był wyjątkowo huczny. Imprezę zorganizowała Serena Williams, słynna tenisistka i przyjaciółka Meghan. Impreza odbyła się w hotelu The Mark w Nowym Jorku i kosztowała 200 tysięcy dolarów. Fani rodziny królewskiej nie kryli wtedy oburzenia. Okazuje się, że Meghan niczego się nie nauczyła. 

Zobacz także: Meghan Markle w ogniu krytyki. Fotografia z przeszłości dowodemna „kłamstwo i manipulację”

Meghan.Harry,Archie
Fot. Getty Images

Meghan Markle i książę Harry z synkiem Archiem, 2019

Baby shower Meghan Markle

Jak donosi Woman’s Day Meghan Markle planuje kolejną luksusowa uroczystość, która będzie kosztowała krocie. Na liście gości znajdują się między innymi: Oprah Winfrey, Beyonce czy Serena William. Tym razem baby shower Markle będzie kosztować blisko milion dolarów. Meghan nie wzięła także pod uwagę obostrzeń obowiązujących ze względu na pandemię koronawirusa. 

Meghan Markle w ciąży. Kiedy poród?
Fot. Pool/Samir Hussein/WireImage

Zobacz także: Książę William ostrzega Meghan Markle. Tak staje w obronie księżnej Kate

„Jest tak szczęśliwa, że może wrócić do swoich korzeni w Los Angeles, zamiast przestrzegać dusznych pałacowych zasad. Dlatego nie zamierza się hamować. Spełni wszystkie swoje zachcianki i zrealizuje pomysły. Nie liczy kosztów” - podaje tabloid. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.