baby shower meghan
Fot. Chris Jackson / Staff / Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Baby shower Meghan Markle. Impreza będzie kosztować milion dolarów. Zaproszono gwiazdy Hollywood

Znamy szczegóły!

Aleksandra Andrzejak 20 maja 2021 06:57
baby shower meghan
Fot. Chris Jackson / Staff / Getty Images

Meghan Markle i książę Harry oczekują narodzin drugiego dziecka. Mały Archie będzie miał siostrę! Przyszła mama wyprawi z tej okazji baby shower. Impreza będzie kosztować milion dolarów, a na liście gości znajdują się gwiazdy Hollywood. 

Meghan Markle i książę Harry: drugie dziecko

Meghan Markle i książę Harry oczekują drugiego dziecka. Podczas swojego głośnego wywiadu u Oprah Winfrey zdradzili, że termin porodu planowany jest na początek lata. Ostatnio amerykańskie media donosiły, że tym razem Meghan nie zdecyduje się na organizacje baby shower. Według informatora magazynu Us Weekly chodzi o finanse: „Meghan nie czuje, że wielkie baby shower z prezentami jest teraz odpowiednie. Na świecie jest zbyt wiele konfliktów. Ona i Harry byli tak zaangażowani w sprawy humanitarne, że oboje czują, że ich czas i zasoby mogą być wykorzystane w lepszym celu”.

Przypomnijmy, że baby shower przed narodzinami Archiego był wyjątkowo huczny. Imprezę zorganizowała Serena Williams, słynna tenisistka i przyjaciółka Meghan. Impreza odbyła się w hotelu The Mark w Nowym Jorku i kosztowała 200 tysięcy dolarów. Fani rodziny królewskiej nie kryli wtedy oburzenia. Okazuje się, że Meghan niczego się nie nauczyła. 

Zobacz także: Meghan Markle w ogniu krytyki. Fotografia z przeszłości dowodemna „kłamstwo i manipulację”

Meghan.Harry,Archie
Fot. Getty Images

Meghan Markle i książę Harry z synkiem Archiem, 2019

Baby shower Meghan Markle

Jak donosi Woman’s Day Meghan Markle planuje kolejną luksusowa uroczystość, która będzie kosztowała krocie. Na liście gości znajdują się między innymi: Oprah Winfrey, Beyonce czy Serena William. Tym razem baby shower Markle będzie kosztować blisko milion dolarów. Meghan nie wzięła także pod uwagę obostrzeń obowiązujących ze względu na pandemię koronawirusa. 

Meghan Markle w ciąży. Kiedy poród?
Fot. Pool/Samir Hussein/WireImage

Zobacz także: Książę William ostrzega Meghan Markle. Tak staje w obronie księżnej Kate

„Jest tak szczęśliwa, że może wrócić do swoich korzeni w Los Angeles, zamiast przestrzegać dusznych pałacowych zasad. Dlatego nie zamierza się hamować. Spełni wszystkie swoje zachcianki i zrealizuje pomysły. Nie liczy kosztów” - podaje tabloid. 

Wideo

Od 35 lat jest szczęśliwym mężem; cieszy się, że synowie nie poszli w jego ślady. Mirosław Baka prywatnie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.