Książę Harry i Meghan Markle
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan i książę Harry wracają do Anglii. Wezwała ich sama królowa

Miała ważny powód...

Gabriela Czernecka 12 lutego 2020 08:53
Książę Harry i Meghan Markle
Fot. East News

Meghan i Harry wracają do Wielkiej Brytanii! Książęca para Sussex najprawdopodobniej wraz z synem Archiem w marcu pojawią się w Anglii. O przyjazd poprosiła parę sama królowa. Ma to wiele wspólnego z jednym z ich ostatnich obowiązków jako członków królewskiej rodziny. Choć para zdecydowała się opuścić rodzinę królewską i zamieszkać w Kanadzie, wciąż jednak jeszcze przez kilka najbliższych miesięcy będą pełnić oficjalne obowiązki. Jeden z nich wymaga od małżeństwa powrotu do kraju. Z jakiej okazji i kiedy pojawią się u boku królowej? Poznajcie szczegóły!

Meghan i Harry znów w Wielkiej Brytanii

Gdy ósmego stycznia Meghan i Harry ogłosili, że rezygnują z pełnienia królewskich funkcji, nikt nie spodziewał się, że w najbliższym czasie zobaczymy ich publicznie razem. Tymczasem wszystko wskazuje na to, że para już niebawem znów zawita do Wielkiej Brytanii! O ich przyjazd z Kanady, gdzie rozpoczęli swoje nowe życie, miała poprosić ich sama królowa. Przypomnijmy, że małżeństwo zapragnęło niezależności i zdecydowało się przepowadzić do Kanady. To właśnie tam, dokładnie w Vancouver mieszkają wraz z synem Archiem i swomi psami. Na zrobionych przez paparazzi zdjęciach mieliśmy okazję zobaczyć, że zarówno Meghan, jak i Harry wyglądają na szczęśliwych. 

księżna Meghan i książę Harry
Fot. East News

Ich spokój niebawem zostanie jednak zakłócony, bowiem królowa poprosiła ich o przyjazd do Anglii. Małżeństwo, będąc jeszcze przez najbliższe kilka miesięcy pełnoprawnymi członkami rodziny Windsorów, musi wykonywać królewskie obowiązki. Z tych poniekąd zwolniła ich już królowa, ale para wciąż musi pojawiać się na najważniejszych wydarzeniach. Takim z pewnością jest Dzień Wspólnoty Narodów. Jak co roku tego dnia, rodzina Windsorów uda się na nabożeństwo w opactwie Westminster. Królowa poprosiła więc Meghan i Harry'ego, by oni również, tak jak pozostali członkowie rodziny pojawili się w Londynie 9 marca. 

Według informacji, które podają zagraniczne media, ma to być jeden z ich ostatnich obowiązków przed całkowitym opuszczeniem rodziny. To z pewnością nie będzie dla nich łatwy dzień. Para przez ostatnie miesiące zmagała się ze sporym hejtem, Meghan nie czuła się najlepiej podzcas oficjalnych uroczystości - będąc ciągle obserwowana przez media nie wytrzymywała presji i często zaliczała wpadki. Jak na ich powrót do Wielkiej Brytanii zareagują Brytyjczycy? Dowiemy się już niebawem...  

Książę Harry, księżna Meghan, Royal tour 2019 Afryka
Fot. Getty Images

książę Harry, księżna Meghan, premiera Króla Lwa 2019
Fot. Getty Images

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.