Książę Harry i Meghan Markle
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan i książę Harry wracają do Anglii. Wezwała ich sama królowa

Miała ważny powód...

Gabriela Czernecka 12 lutego 2020 08:53
Książę Harry i Meghan Markle
Fot. East News

Meghan i Harry wracają do Wielkiej Brytanii! Książęca para Sussex najprawdopodobniej wraz z synem Archiem w marcu pojawią się w Anglii. O przyjazd poprosiła parę sama królowa. Ma to wiele wspólnego z jednym z ich ostatnich obowiązków jako członków królewskiej rodziny. Choć para zdecydowała się opuścić rodzinę królewską i zamieszkać w Kanadzie, wciąż jednak jeszcze przez kilka najbliższych miesięcy będą pełnić oficjalne obowiązki. Jeden z nich wymaga od małżeństwa powrotu do kraju. Z jakiej okazji i kiedy pojawią się u boku królowej? Poznajcie szczegóły!

Meghan i Harry znów w Wielkiej Brytanii

Gdy ósmego stycznia Meghan i Harry ogłosili, że rezygnują z pełnienia królewskich funkcji, nikt nie spodziewał się, że w najbliższym czasie zobaczymy ich publicznie razem. Tymczasem wszystko wskazuje na to, że para już niebawem znów zawita do Wielkiej Brytanii! O ich przyjazd z Kanady, gdzie rozpoczęli swoje nowe życie, miała poprosić ich sama królowa. Przypomnijmy, że małżeństwo zapragnęło niezależności i zdecydowało się przepowadzić do Kanady. To właśnie tam, dokładnie w Vancouver mieszkają wraz z synem Archiem i swomi psami. Na zrobionych przez paparazzi zdjęciach mieliśmy okazję zobaczyć, że zarówno Meghan, jak i Harry wyglądają na szczęśliwych. 

księżna Meghan i książę Harry
Fot. East News

Ich spokój niebawem zostanie jednak zakłócony, bowiem królowa poprosiła ich o przyjazd do Anglii. Małżeństwo, będąc jeszcze przez najbliższe kilka miesięcy pełnoprawnymi członkami rodziny Windsorów, musi wykonywać królewskie obowiązki. Z tych poniekąd zwolniła ich już królowa, ale para wciąż musi pojawiać się na najważniejszych wydarzeniach. Takim z pewnością jest Dzień Wspólnoty Narodów. Jak co roku tego dnia, rodzina Windsorów uda się na nabożeństwo w opactwie Westminster. Królowa poprosiła więc Meghan i Harry'ego, by oni również, tak jak pozostali członkowie rodziny pojawili się w Londynie 9 marca. 

Według informacji, które podają zagraniczne media, ma to być jeden z ich ostatnich obowiązków przed całkowitym opuszczeniem rodziny. To z pewnością nie będzie dla nich łatwy dzień. Para przez ostatnie miesiące zmagała się ze sporym hejtem, Meghan nie czuła się najlepiej podzcas oficjalnych uroczystości - będąc ciągle obserwowana przez media nie wytrzymywała presji i często zaliczała wpadki. Jak na ich powrót do Wielkiej Brytanii zareagują Brytyjczycy? Dowiemy się już niebawem...  

Książę Harry, księżna Meghan, Royal tour 2019 Afryka
Fot. Getty Images

książę Harry, księżna Meghan, premiera Króla Lwa 2019
Fot. Getty Images

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.