księżna Meghan i książę Harry
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Meghan i Harry po raz pierwszy o ciąży! Czy są gotowi na rodzicielstwo?

Spodziewaliście się takich słów?

Monika Katarzyna Krupska 16 października 2018 21:00
księżna Meghan i książę Harry
Fot. East News

Nie minął rok od ogłoszenia zaręczyn, a książę Harry i Meghan Markle są już po ślubie i spodziewają się pierwszego dziecka! Małżeństwo radosną nowinę ogłosiło zaledwie trzy dni po ślubie księżniczki Eugenii. A Brytyjczycy już zaczęli typować imiona i zastanawiają się, jaki tytuł otrzyma potomek pary! Czy księżna i książę są gotowi na rodzicielstwo? 

Meghan Markle i Harry komentują ciążę 

Księżna i książę Sussexu obecnie odbywają 16-dniowe tournee po świecie. W ramach promocji Invictus Games małżeństwo przebywa w Australii. Oficjalną wizytę rozpoczęli od odwiedzenia siedziby gubernatora kraju, Petera Cosgrove'a i jego żony. Spotkali się również z weteranami wojennymi z 18 krajów, którzy wezmą udział w rozpoczynających się zawodach sportowych.

Oprócz obowiązków Meghan i Harry znaleźli czas na rozmowy z fanami i przyjaciółmi. Jednym z takich spotkań mediom pochwalił się Eddie Woo, australijski matematyk i YouTuber. 33-latkowi udało się porozmawiać z księciem i księżną o rodzicielstwie. Woo wyznał, że jest ojcem trójki dzieci, na co Meghan odpowiedziała, że ona i Harry są gotowi, aby zostać rodzicami.

„Jesteśmy gotowi i podekscytowani, że dołączymy do klubu rodziców”, wyznała Markle. Harry również włączył się do rozmowy. „Dziękujemy za niesamowicie ciepłe przyjęcie i szanse spotkania wielu Australijczyków z różnych środowisk. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego miejsca na ogłoszenie nowiny, że spodziewamy się dziecka”, powiedział. 

Jest to pierwszy nieoficjalny oczywiście komentarz, jaki wypowiedzieli przyszli rodzice. Dziecko pary na świat ma przyjść wiosną przyszłego roku. Jak myślicie księżna urodzi córkę czy chłopca?  

Stylizacja księżnej Meghan, stylizacje Meghan, Meghan i Harry, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Daily Mirror POOL/Associated Press/East News

Stylizacja księżnej Meghan, stylizacje Meghan, Meghan i Harry, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Reuters POOL/Associated Press/East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.