Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski MT
Fot. East News
O NICH JEST GŁOŚNO

Czy dojdzie do rozwodu? Mąż Justyny Steczkowskiej przerwał milczenie!

VIVA! 15 maja 2017 14:00
Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski MT
Fot. East News

 

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski przez wiele lat uchodzili za bardzo dobrane małżeństwo. Są razem od 17 lat i mają troje dzieci, przeszli już razem także trudne chwile, gdy kilka lat temu u Macieja zdiagnozowano raka. Właśnie dlatego oświadczenie wydane przez wokalistkę kilka tygodni temu zszokowało fanów. Poinformowała w nim o kryzysie w swoim małżeństwie oraz o tym, że życie to „tornado zmian”, dlatego ona i mąż zdecydowali o separacji:

 

Justyna Steczkowska o separacji

„Postanowiliśmy dać sobie czas na to, aby w trakcie separacji przemyśleć i zdecydować, czy rozłączyć naszą wspólną drogę na dwie osobne (miejmy nadzieję, że równie szczęśliwe ścieżki). Każde z nas pragnie realizować się inaczej.”

 

Plotki podają wiele możliwych przyczyn tej decyzji. Prawdą jednak jest, że gwiazda i jej priorytety bardzo się ostatnio zmieniły. Na razie para nadal jest w separacji i nie wiadomo jeszcze jak zakończy się ta sytuacja – rozwodem czy pojednaniem.

 

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski z synami, Viva! 2006
Fot. Marek Straszewski

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski z synami, Viva! 2006

 

Teraz po raz pierwszy w temacie rozwodu wypowiedział się Maciej Myszkowski, który do tej pory powstrzymywał się od komentarza. Serwisowi party.pl powiedział:

 

 „Życie pokaże, czy nam się uda, czy nie.”

 

Zobacz także: Zobacz, jak Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski się kiedyś kochali. Ekskluzywna sesja VIVY!

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.