Justyna Steczkowska
Fot. Marcin Tyszka, Michał Pańszczyk
Z OSTATNIEJ CHWILI

Justyna Steczkowska rozstaje się po 17 latach z Maciejem Myszkowskim! Znamy powody ich decyzji

Konrad Szczęsny 27 kwietnia 2017 22:55
Justyna Steczkowska
Fot. Marcin Tyszka, Michał Pańszczyk

Do tej pory Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski uchodzili za zgodne i udane małżeństwo. Piosenkarka i architekt wzięli ślub w 2000 r. Razem wychowują trójkę dzieci: Leona, Stanisława oraz Helenę. Jak jednak poinformowała w specjalnym oświadczeniu artystka, wspólnie podjęli decyzję o separacji. 
"Po 17 latach cudownego małżeństwa - w przyjaźni z Maćkiem - postanowiliśmy dać sobie czas na to, aby w trakcie separacji przemyśleć i zdecydować, czy rozłączyć naszą wspólną drogę na dwie osobne (miejmy nadzieję, że równie szczęśliwe ścieżki). Każde z nas pragnie realizować się inaczej", napisała na Facebooku Justyna Steczkowska.

Polecamy też: „Tato nie został księdzem przypadkowo’’. Agata Steczkowska ujawnia rodzinne tajemnice

Rozwód Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego

Rozwód Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego nie jest jeszcze przesądzony. Wokalistka poinformowała w specjalnym oświadczeniu, że póki co podjęli jedynie decyzję o separacji i w jej trakcie zdecydują, co dalej z ich małżeństwem.

"Droga Rodzino, kochani przyjaciele, znajomi, fani i media... Życie to nieustanny ruch, taniec chwil, tornado zmian! Nic nie jest dane człowiekowi na zawsze... Z każdym dniem dojrzewamy, rośniemy w sobie, podejmujemy decyzje. To często sprawia, że z czasem nasze relacje zmieniają się i nawet w najbardziej udanych związkach uczucia podlegają przemianie. Po 17 latach cudownego małżeństwa - w przyjaźni z Maćkiem - postanowiliśmy dać sobie czas na to, aby w trakcie separacji przemyśleć i zdecydować, czy rozłączyć naszą wspólną drogę na dwie osobne (miejmy nadzieję, że równie szczęśliwe ścieżki). Każde z nas pragnie realizować się inaczej", napisała Justyna Steczkowska.

Poprosiła również wszystkich o uszanowanie tej decyzji.

"Prosimy Was w tym okresie o uszanowanie prywatności w trosce o dobro dzieci, które obydwoje kochamy nad życie. Mamy nadzieję, że nasza sytuacja znajdzie w Was zrozumienie i otrzymamy potrzebny nam obydwojgu czas. Prosimy również o nienękanie telefonami naszych rodzin i przyjaciół. Dziękujemy za wsparcie, przyjaźń i trzymajcie za nas kciuki! Justyna Steczkowska & Maciek Myszkowski", zakończyła diwa.

Czy uważacie, że Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski podejmą decyzję o rozwodzie czy z kryzysu uda im się wyjść obronną ręką?
 

Polecamy też: Czy kontrowersyjna książka Agaty podzieliła rodzinę Steczkowskich? Na jej premierze nie pojawiła się żadna z sióstr!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.