TELEWIZJA

Mąż Iwony Pavlović komentuje aferę z Muchą i Maserakiem!

Co odpowiedział na słowa: „Spalmy jej dom!”?

Gabriela Czernecka 20 marca 2018 08:55

Rafał Maserak i Angelika Mucha, uczestnicy Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami, bardzo niepochlebnie wyrazili się w social mediach na temat jurorki, Iwony Pawlović. Teraz mąż byłej tancerki komentuje zachowanie tanecznej pary. Jak na te doniesienia zareagowała jurorka show?

Taniec z Gwiazdami: LittleMooonster96 i Rafał Maserak o jurorce

W drugim odcinku Tańca z Gwiazdami Rafał Maserak wraz z partnerką taneczną LittleMooonster96 (Angeliką Muchą) w mocnych słowach odpowiedzieli na krytykę jednej z jurorek. Gdy Iwona Pavlović zarzuciła LittleMooonster96, że ta „tańczy jak mucha w smole”, blogerka wraz z tancerzem ostro odpowiedziała na jej zarzuty. „Iwona to krowa”, „Iwonka jest mega zacofana”, „Ta jurorka to debilka”, „Iwona jest chamska – zgadza się! Iwona jest chamska, spalmy jej dom!”, wykrzyczał Rafał Maserak, posługując się cytatami internautów.

Blogerka była wówczas mniej wylewna, ale dobrze bawiła się podczas całego nagrania. W rozmowie z jastrzabpost.pl Angelika Mucha skomentowała słowa krytyki, jakie usłyszała od jurorki: „Muszę powiedzieć szczerze, że było mi przykro, bo to był dla mnie mega wyjątkowy odcinek i mega wyjątkowy taniec. Czułam się w nim pewniej niż w pierwszym tańcu, który tańczyłam i myślałam, że będzie troszkę lepiej. Ale pozostali jurorzy powiedzieli, że było lepiej, także to się też dla mnie liczy, że zrobiłam jakiś tam postęp”, powiedziała Angelika Mucha.

Taniec z Gwiazdami: czy Angelika Mucha i Iwona Pavlović mają konflikt?

Angelika Mucha odniosła się wówczas także do swojego zachowanie na czacie. Czy Angelika Mucha i Iwona Pavlović mają konflikt? „Nie mam żadnego konfliktu. Ja wiem na czym polega ten program i wiem, że ta ocena... No jest jaka jest. Dla mnie najważniejsze jest wsparcie moich obserwatorów. Jeśli ja czytam masę wiadomości, że ludziom się to podobało, to dla mnie to jest najważniejsze i dla tych ludzi to robię”, powiedziała.

Internauci zaczęli zastanawiać się czy jurorka show skomentuje słowa tanecznej pary. Choć w trzecim odcinku Angelika Mucha i Rafał Maserak nie wypadli najlepiej, jurorka oceniła jedynie ich taniec, nie odnosząc się w ogóle do sytuacji, jaka rozegrała się w social mediach. Teraz do całej afery z udziałem tancerza i blogerki odniósł się mąż Iwony Pavlović. 

Mąż Iwony Pavlović o hejcie: „Wiele hałasu o nic”

Podobno Iwona Pavlović nie chciała komentować zachowania tancerza. Głos za to zabrał jej mąż, Wojciech Oświęcimski. Mężczyzna wyznał, że jurorka przyzwyczajona jest do słów krytyki, w końcu z tym mierzy się każda osoba pracująca w show-biznesie: „Iwona zawsze dobrze znosi krytykę. Poza tym dobrze wie, że te niewybredne komentarze na jej temat napisali fani tanecznej partnerki Rafała, która jest bardzo młodą osobą. Czyli napisały to dzieci. Cała ta sprawa to naprawdę wiele hałasu o nic”, mówi mąż Iwony Pavlović.

Mężczyzna sprostował także wszelkie informacje dotyczące tego, że Rafał Maserak i Iwona Pavlović mają konflikt: „Relacje Iwony z Rafałem zawsze były w porządku i nadal takie pozostaną”. Jak faktycznie wyglądają relacje tancerza i jurorki? Z pewnością wiele wyjaśni się w 4. odcinku Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami, który już w najbliższy piątek 23 marca.  

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.