Celine Dion
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Nie żyje mama Celine Dion. Wokalistka pożegnała ją wzruszającym zdjęciem

Styczeń to tragiczny miesiąc dla piosenkarki.

Gabriela Czernecka 18 stycznia 2020 09:12
Celine Dion
Fot. Getty Images

Nie żyje Theresa Dion. Mama Celine Dion miała 92 lata. Zmarła po wielu miesiącach zmagania się z problemami zdrowotnymi. Styczeń nie jest łatwym miesiącem dla piosenkarki. W 2016 roku zmarł jej mąż, Rene Angelil, a dwa dni później tego samego roku zmarł jej brat, Daniel. Teraz gwiazda musi poradzić sobie ze stratą matki. Pożegnała ją poruszającym zdjęciem...

Nie żyje mama Celine Dion. Theresa Dion miała 92 lata

Celine Dion znów przeżywa ciężkie chwile. Artystka straciła mamę. Theresa Dion zmarła w wieku 92 lat. Od wielu miesięcy zmagała się z poważną chorobą. Jak poinformowała niedawno najstarsza siostra Celine, Claudette, Theresa Dion zaczęła mieć problemy z pamięcią, traciła też wzrok i słuch. Mama divy odeszła w otoczeniu najbliższej rodziny. Pieszczotliwie nazywano ją Maman (to po francusku mama), była kanadyjską osobowością telewizyjną. 

To ona pomogła Celine w osiągnięciu sukcesu. Nie tylko udzielała jej ogromnych pokładów wsparcia, ale wraz z nią i bratem Celine napisała piosenkę Ce n'était qu'un rêve, którą Celine nagrała jako nastolatka i wysłała do Rene Agelila. Właśnie to nagranie zapoczątkowało jej międzynarodową karierę.

Celine Dion pożegnała mamę w poruszającym poście na Instagramie. Oddała jej także hołd podczas koncertu: „Maman, tak bardzo cię kochamy... Dedykujemy ci dzisiejszy koncert i zaśpiewam dla ciebie z głębi swojego serca. Kocham, Celine”, napisała na Instagramie, publikując archiwalne rodzinne zdjęcie. 

Przypomnijmy, że styczeń nie jest dla wokalistki łatwym miesiącem. 76-letni Rene Angelil, zmarł w styczniu 2016 roku po przegranej walce z rakiem gardła.  Był największą miłością Celine Dion.  Dwa dni później tego samego roku zmarł jej brat, Daniel...  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Céline Dion (@celinedion)

Celine Dion mama, Theresa Dion
Fot. Getty Images
 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!