STYL ŻYCIA

Nie zrobiłaś jeszcze noworocznych postanowień? Niech będą to obietnice w duchu ekologii!

Naucz dbać o środowisko także swoje dziecko!

Sylwia Olech 5 stycznia 2019 09:31

Lubisz zimowe, świąteczne Listy do M2? Obok nieziemskiego Avatara i epickiego Titanica znalazły się w pierwszej dziesiątce największych hitów kinowych w Polsce po 1989 roku. Kto oglądał tę zabawną komedię, ten w nowej produkcji od razu rozpozna Mateusza Winka. W Listach… był jedną z najbarwniejszych postaci, grał u boku samego Tomasza Karolaka. Ale tym razem to młody aktor dostał główną rolę – w filmiku o ekologicznym przesłaniu. Warto posłuchać, co ma nam do powiedzenia.

W czasach, kiedy w wielu miastach oddychamy smogiem, bo w piecach pali się czym popadnie, a kąpiel w miejscowej rzece może skończyć się wysypką na całym ciele, potrzeba czegoś więcej niż tylko narzekania. Czego? Naszego zaangażowania. W filmiku wyprodukowanym przez Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie, których zadaniem jest dbanie o dobry stan wód i zależnych od nich ekosystemów, problemy nazwane są po imieniu. Mateusz wytyka je bezpardonowo i trzeba się z nimi zmierzyć. Niech ten młody, pełen energii aktor stanie się dla nas i naszych dzieci przykładem. Jeśli mamy złożyć jakieś noworoczne, niech będą to obietnice w duchu ekologii. Żebyśmy oddychali czystym powietrzem i cieszyli się czystą wodą w naszych pięknych rzekach i jeziorach. Obejrzyjcie sami, zgadzacie się z Mateuszem?  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.