Mateusz Jarzębiak, Góral z Top model
Fot. Tomasz Urbanek/DDTVN/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Siedem lat temu Mateusz Jarzębiak wystąpił w Top model. Dziś zarabia na czymś zupełnie innym

Jak od show TVN zmienił się Góral? Swego czasu głośno było o jego związkach

Rafał Kowalski 10 grudnia 2021 16:09
Mateusz Jarzębiak, Góral z Top model
Fot. Tomasz Urbanek/DDTVN/East News

Za nami dziesięć edycji Top model. I choć mogłoby się wydawać, że po programie będziemy pamiętać tylko o jego zwycięzcach, wcale tak nie jest. Jakub Kosel, Klaudia El Dursi, Karolina Gilon, Karolina Pisarek to tylko część żywych przykładów na to, że niezależnie od zajętego miejsca, dalej można pozostać w sercach widzów. Nieco mniej słyszymy ostatnio o Mateuszu Jarzębiaku, ale i on budził sporą sympatię publiczności. Co u niego słychać?

Góral z Top model po programie. Dziś Mateusz Jarzębiak jest fryzjerem

Czwarta edycja Top model nie byłaby taka sama, gdyby nie pojawił się w niej Mateusz Jarzębiak. Pochodzący z Podhala kandydat na supermodela szybko zawrócił w głowach jurorom i widzom. Choć był typowany do zwycięstwa, niestety odpadł zaraz przed finałem. Eksperci uznali, że sesje w Lizbonie nie poszły mu najlepiej.

Skąd w Mateuszu w ogóle pomysł, by zgłosić się do show? „Oglądałem trzecią edycję wraz z mamą. Obiecałem jej, że jeśli kiedyś powstanie taki program dla chłopaków to zgłoszę swój udział. Rok później przypomniała mi o tym i dotrzymałem słowa”, opowiadał w Glamour. Dodawał też, że jeśli nie wyjdzie w branży fashion, ma alternatywę. „Na razie swoją przyszłość wiąże z modelingiem ale studiuję prawo i kiedyś chciałbym spełnić się w tej dziedzinie”, podkreślał.

Czas pokazał, że nie ławy w sądzie a ścianki stały się częstym miejscem, w którym można było spotkać go po programie. Góral stworzył po Top model związek z Olgą Kaczyńską, która wygrała wcześniej inną edycję show. Niestety, mimo planowania wspólnej przyszłości i częstego pojawiania się przed kamerami, ich miłość zakończyła się latem 2015 roku. „Nie była to ustawka, jak każdy sądzi. Był to prawdziwy związek. Wyszło jak wyszło. W życiu się podejmuje różne decyzje, jedne są lepsze, drugie są gorsze. Ta mogła się okazać najlepsza w naszym życiu, ale o tym się przekonam. Na chwilę obecną z nikim się nie spotykam, nie mam żadnej dziewczyny”, nagrał w oświadczeniu dla TVN.

CZYTAJ TEŻ: 10 lat temu wygrała drugą edycję Top Model. Co dziś słychać u Olgi Kaczyńskiej? Okazuje się, że zrezygnowała z modelingu

Mateusz i Olga z Top model byli parą

Mateusz Jarzębiak, Olga z topmodel
Fot. VIPHOTO/East News

W następnych miesiącach Mateusz skupił się na powiększaniu swojego modelingowego portfolio. Przygoda ta nie trwa jednak do teraz. Dziś przystojny 29-latek skupia się przede wszystkim na rozwoju w innej dziedzinie – fryzjerstwie. Na wizytę do Górala można umówić się w jednym z warszawskich salonów, który specjalizuje się w strzyżeniu męskim. Za tego rodzaju cięcie według cennika należeć będzie się 100zł. Z kolei cięcie i trymerowanie brody u Mateusza to koszt 180 złotych.

Mateusz Jarzębiak, Góral, 2019 pod studiem Pytania na śniadanie

Mateusz Jarzębiak, Góral jest fryzjerem
Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum

Związki Mateusza Jarzębiaka. Z kim jest dziś?

Zaraz po show TVN Góral związał się z inną modelką - Olgą Kaczyńską. Dwa lata po rozstaniu z nią media obiegła informacja, że Mateusz Jarzębiak spotyka się z tancerką Tańca z gwiazdami Wiktorią Omyłą. Sama zainteresowana tak skomentowała pierwsze doniesienia. „Jest to kwestia, która niech jeszcze nie wychodzi”, prosiła w czerwcu 2017 roku. „To jest wszystko w trakcie. Poznaliśmy się na odcinku Tańca z gwiazdami. Odwiedził, zobaczył, poznał i tyle. Nie znaliśmy się, ale mamy wspólnych znajomych. Potrzebuję jeszcze czasu na rozwinięcie sytuacji”, opowiadała JastrząbPost.

Minęło kilka tygodni i relacja pary poszła do przodu. Zakochani wstawiali do sieci swoje pełne miłości zdjęcia, a przed kamerami opowiadali o tym, jak wygląda ich codzienność. „Mamy takie same charaktery, to są ciężkie charaktery, dużo się kłócimy. To małe rzeczy, każdy chce postawić na swoim”, przekonywała Newserią LifeStyle tancerka.

Czytaj też: 11 lat temu wygrała Top Model. Co dziś robi Paulina Papierska? Tak wygląda jej życie!

Ostatecznie para się rozstała, a o kolejnych partnerkach Górala nie było głośno. Aktualnie nie ma potwierdzenia, co do tego czy Mateusz jest z kimś w związku. Jedyne, co zwraca uwagę, to zamieszczane na Instagramie pełne czułości fotografie pochodzące sprzed kilku i kilkunastu miesięcy, na których 29-letni celebryta nie jest sam. Kim jest tajemnicza piękność obok niego? Według oznaczenia na jednym ze zdjęć to Klaudia Kroczek – prezenterka pogody. Czy jest ona wciąż z ulubieńcem widzów? Nie mamy takiej informacji. Ich ostatnie wspólne fotografie pochodzą ze stycznia 2021 roku.

Zobaczcie te piękne instagramowe posty. Mateuszowi życzymy wiele powodzenia. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.