Mateusz Jarzębiak, Góral z Top model
Fot. Tomasz Urbanek/DDTVN/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Osiem lat temu Mateusz Jarzębiak wystąpił w Top model. Dziś zarabia na czymś zupełnie innym

Jak od show TVN zmienił się Góral? Swego czasu głośno było o jego związkach

Rafał Kowalski 23 sierpnia 2022 08:40
Mateusz Jarzębiak, Góral z Top model
Fot. Tomasz Urbanek/DDTVN/East News

Za nami dziesięć edycji Top model. I choć mogłoby się wydawać, że po programie będziemy pamiętać tylko o jego zwycięzcach, wcale tak nie jest. Jakub Kosel, Klaudia El Dursi, Karolina Gilon, Karolina Pisarek to tylko część żywych przykładów na to, że niezależnie od zajętego miejsca, dalej można pozostać w sercach widzów. Nieco mniej słyszymy ostatnio o Mateuszu Jarzębiaku, ale i on budził sporą sympatię publiczności. Co u niego słychać?

Góral z Top model po programie. Dziś Mateusz Jarzębiak jest fryzjerem

Czwarta edycja Top model nie byłaby taka sama, gdyby nie pojawił się w niej Mateusz Jarzębiak. Pochodzący z Podhala kandydat na supermodela szybko zawrócił w głowach jurorom i widzom. Choć był typowany do zwycięstwa, niestety odpadł zaraz przed finałem. Eksperci uznali, że sesje w Lizbonie nie poszły mu najlepiej.

Skąd w Mateuszu w ogóle pomysł, by zgłosić się do show? „Oglądałem trzecią edycję wraz z mamą. Obiecałem jej, że jeśli kiedyś powstanie taki program dla chłopaków to zgłoszę swój udział. Rok później przypomniała mi o tym i dotrzymałem słowa”, opowiadał w Glamour. Dodawał też, że jeśli nie wyjdzie w branży fashion, ma alternatywę. „Na razie swoją przyszłość wiąże z modelingiem ale studiuję prawo i kiedyś chciałbym spełnić się w tej dziedzinie”, podkreślał.

Czas pokazał, że nie ławy w sądzie a ścianki stały się częstym miejscem, w którym można było spotkać go po programie. Góral stworzył po Top model związek z Olgą Kaczyńską, która wygrała wcześniej inną edycję show. Niestety, mimo planowania wspólnej przyszłości i częstego pojawiania się przed kamerami, ich miłość zakończyła się latem 2015 roku. „Nie była to ustawka, jak każdy sądzi. Był to prawdziwy związek. Wyszło jak wyszło. W życiu się podejmuje różne decyzje, jedne są lepsze, drugie są gorsze. Ta mogła się okazać najlepsza w naszym życiu, ale o tym się przekonam. Na chwilę obecną z nikim się nie spotykam, nie mam żadnej dziewczyny”, nagrał w oświadczeniu dla TVN.

CZYTAJ TEŻ: 10 lat temu wygrała drugą edycję Top Model. Co dziś słychać u Olgi Kaczyńskiej? Okazuje się, że zrezygnowała z modelingu

Mateusz i Olga z Top model byli parą

Mateusz Jarzębiak, Olga z topmodel
Fot. VIPHOTO/East News

W następnych miesiącach Mateusz skupił się na powiększaniu swojego modelingowego portfolio. Przygoda ta nie trwa jednak do teraz. Dziś przystojny 30-latek skupia się przede wszystkim na rozwoju w innej dziedzinie – fryzjerstwie. Na wizytę do Górala można umówić się w jednym z warszawskich salonów, który specjalizuje się w strzyżeniu męskim. Za tego rodzaju cięcie według cennika należeć będzie się 100zł. Z kolei cięcie i trymerowanie brody u Mateusza to koszt 180 złotych.

Mateusz Jarzębiak, Góral, 2019 pod studiem Pytania na śniadanie

Mateusz Jarzębiak, Góral jest fryzjerem
Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum

Związki Mateusza Jarzębiaka. Z kim jest dziś?

Zaraz po show TVN Góral związał się z inną modelką - Olgą Kaczyńską. Dwa lata po rozstaniu z nią media obiegła informacja, że Mateusz Jarzębiak spotyka się z tancerką Tańca z gwiazdami Wiktorią Omyłą. Sama zainteresowana tak skomentowała pierwsze doniesienia. „Jest to kwestia, która niech jeszcze nie wychodzi”, prosiła w czerwcu 2017 roku. „To jest wszystko w trakcie. Poznaliśmy się na odcinku Tańca z gwiazdami. Odwiedził, zobaczył, poznał i tyle. Nie znaliśmy się, ale mamy wspólnych znajomych. Potrzebuję jeszcze czasu na rozwinięcie sytuacji”, opowiadała JastrząbPost.

Minęło kilka tygodni i relacja pary poszła do przodu. Zakochani wstawiali do sieci swoje pełne miłości zdjęcia, a przed kamerami opowiadali o tym, jak wygląda ich codzienność. „Mamy takie same charaktery, to są ciężkie charaktery, dużo się kłócimy. To małe rzeczy, każdy chce postawić na swoim”, przekonywała Newserią LifeStyle tancerka.

Czytaj też: 11 lat temu wygrała Top Model. Co dziś robi Paulina Papierska? Tak wygląda jej życie!

Ostatecznie para się rozstała, a o kolejnych partnerkach Górala nie było głośno. Długo nie było potwierdzenia, co do tego czy Mateusz jest z kimś w związku. Jedyne, co zwracało uwagę, to zamieszczane na Instagramie pełne czułości fotografie pochodzące sprzed kilku i kilkunastu miesięcy, na których 30-letni celebryta nie był sam. Kim jest tajemnicza piękność obok niego? Według oznaczenia na jednym ze zdjęć to Klaudia Kroczek – prezenterka pogody.

Od kilku tygodni wiadomo, że pogodynka jest wciąż z ulubieńcem widzów w szczęśliwym związku. Para zamieściła z początkiem sierpnia nowe romantyczne zdjęcie. "Szczęśliwi, bo razem", czytamy w podpisie.

Zobaczcie ten i inne piękne instagramowe posty. Mateuszowi życzymy wiele powodzenia. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.