MasterClass. Sztuka Konwersacji, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Piotr Kraśko, Mateusz Hładki
Fot. Materiały promocyjne
WYDARZENIE

Niezwykła rozmowa o kondycji polskiego dziennikarstwa i sensie działalności charytatywnej...

Wydarzenie MasterClass. Sztuka Konwersacji zaszczycą wyjątkowi goście!

Redakcja VIVA! 21 stycznia 2019 11:30
MasterClass. Sztuka Konwersacji, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Piotr Kraśko, Mateusz Hładki
Fot. Materiały promocyjne

Po sukcesie dotychczasowych spotkań MasterClass. Sztuka konwersacji pora na nowe inspirujące rozmowy. Kolejne wydarzenie cyklu, rozmowę z Katarzyną Kolendą - Zaleską i Piotrem Kraśko oraz Mateuszem Hładkim, poprowadzi Małgorzata Domagalik.

Dołącz do rozmowy o kondycji polskiego dziennikarstwa i sensie działalności charytatywnej! 16 lutego w auli Politechniki Warszawskiej odbędzie się dziewiętnasty i ostatni Charytatywny Bal Dziennikarzy. „Formuła się wyczerpała. Sponsorzy chętniej stawiają na projekty CSR, które pozwalają dotrzeć im do klientów”, powiedział prezes Fundacji Charytatywny Bal Dziennikarzy Mateusz Hładki w rozmowie z Press.

Masterclass. Sztuka Konwersacji: Katarzyna Kolenda-Zaleska, Piotr Kraśko, Mateusz Hładki i Małgorzata Domagalik

Spotkanie MasterClass. Sztuka konwersacji odbędzie się 18 lutego o godzinie 19.30 na 50 piętrze apartamentowca Złota 44 z widokiem za całą Warszawę. Część dochodu trafi do beneficjentów Balu. Podczas wieczoru goście będą mieli możliwość rozmowy z pozostałymi uczestnikami.  Każde spotkanie zaczyna się od recitalu światowej sławy artysty z impresariatu Stowarzyszenia im. Ludwiga von Beethovena. Wieczór zwieńczy elegancka kolacja przygotowana przez utalentowanych warszawskich szefów kuchni. Bilety do nabycia przez Hitsalonik.pl lub Evenea.pl.

MasterClass. Sztuka konwersacji to cykl kameralnych spotkań przy jednym stole dla tych, którzy celebrują chwile i dla których niewyreżyserowany spektakl twórczej rozmowy i wymiany myśli z drugim człowiekiem stanowi wartość samą w sobie. Koncepcja spotkań oparta jest na zawodowym doświadczeniu w przeprowadzeniu wywiadów psychologicznych z osobistościami świata kultury, biznesu i polityki.

Projekt został zainaugurowany na rynku w lutym 2018 roku Edipresse Polska wraz z prowadzącą Małgorzatą Domagalik przeprowadziło spotkania z osobowościami ze świata kultury, sztuki i biznesu. Gościliśmy Andrzeja Seweryna, Wojciecha Pszoniaka, Dominikę Kulczyk, Romana Polańskiego, Jerzego Stuhra, Jerzego Bralczyka, Krystynę Jandę i Roberta Biedronia. Od sierpnia 2018 roku do projektu w roli prowadzącego dołączył Mariusz Szczygieł.

Spotkania odbywają się dzięki wsparciu: Złota44, Nespresso, Flaming&Co,Albert Riele, Archidzieło, Agencja Bloom Box, Noble Concierge, Max Benjamin, Stowarzyszenie im. Ludwiga von Beethovena oraz Steinway&Sons.  

MasterClass. Sztuka Konwersacji, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Piotr Kraśko, Mateusz Hładki
Fot. Materiały promocyjne

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?