Marta Manowska, Viva! 20/2015
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Wspaniałe wieści! Marta Manowska spodziewa się dziecka?!

Wygadał się jej znajomy z planu...

Konrad Szczęsny 23 lipca 2020 14:16
Marta Manowska, Viva! 20/2015
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Marta Manowska jest w pierwszej ciąży?! Takie rewelacje zdradził znajomy prowadzącej „Rolnik szuka żony”, który pracuje z nią na planie. Na tym jednak nie koniec... Wiele wskazuje na to, że prezenterka wzięła również cichy ślub.

Marta Manowska jest w ciąży?

Zachowanie Marty Manowskiej zwróciło uwagę jej współpracowników. Podobno na planie nowego sezonu „Sanatorium miłości” ukrywa swój brzuszek pod luźnymi stylizacjami. Co więcej, na palcu prowadzącej program zauważyli biżuterię, która do złudzenia przypomina... obrączkę!

„Nikt nie miał odwagi zapytać ją o stan cywilny i ciążę. Niektórzy zwrócili uwagę na pierścionek przypominający obrączkę, a także na luźną marynarkę, lekko zaokrąglone kształty”, mówi znajomy prezenterki w rozmowie z „Na żywo”.

Co więcej, prowadząca „Rolnik szuka żony” miała rzucić palenie! To w jej życiu prawdziwa rewolucja. Dlaczego?

„Kiedyś Marta wychodziła w przerwach między nagraniami na papierosa. Teraz nie pali wcale. Może nie chodzi tylko o jej zdrowie…”, podkreśla osoba z TVP.

Czy faktycznie prezenterka spodziewa się dziecka? Póki co nie odniosła się do tych rewelacji...

Marta Manowska jest już po ślubie? Kim jest partner prowadzącej „Rolnik szuka żony”?

Jakiś czas temu fanów do czerwoności rozgrzało zdjęcie, na którym zauważyli na palcu Marty Manowskiej biżuterię podobną do obrączki ślubnej. Prezenterka jednak nie komentowała spekulacji i nie odniosła się do plotek, jakoby wzięła ślub w tajemnicy.

Wiadomo natomiast, że od jakiegoś czasu jest w szczęśliwym związku. Wybrankiem gwiazdy TVP jest prawdopodobnie dźwiękowiec, którego poznała na planie „Sanatorium miłości”, tajemniczy Adam. Co więcej, na pewno są już po zaręczynach!

„Para w tamtym roku była w Paryżu i, jak zgodnie twierdzą ich znajomi, w mieście zakochanych Adam poprosił ją o rękę. Oczywiście się zgodziła”, twierdził informator„Super Expressu”.

„Pojawiły się nawet plotki, że wzięli ślub, a ona spodziewa się dziecka”, relacjonuje z kolei teraz „Na żywo”.

Ona sama podkreślała natomiast w wywiadach, że jest zakochana i że przy boku partnera odnalazła szczęście i spokój.

„Myślę, że to ten jedyny. Czy jest to osoba z branży… zostawię to dla siebie. [...]  Ja mam takie poczucie, że jak miłość, to na całe życie. Jak miłość to przyjaźń. Jak miłość, to taka osoba, która żyje podobnym życiem i zrozumie to, że jesteśmy cały czas w trasie i bierzemy dzieciaki pod pachę i wsiadamy do kampera i jedziemy przed siebie. Ta miłość sama mnie znalazła”, zwierzyła się jakiś czas temu w rozmowie z dziennikarką Jastrząbpost.

Para jednak jak ognia unika medialnego zgiełku. Nie pojawiają się razem publicznie, zaś Marta Manowska nie opublikował nawet żadnego wspólnego zdjęcia z ukochanym w mediach społecznościowych. Czy faktycznie niebawem zostaną rodzicami? Gwiazda TVP tradycyjnie nie odniosła się do tych rewelacji.  

Czy Marta Manowska jest w ciąży? Tak twierdzi jeden z jej współpracowników:

Marta Manowska ma na planie „Sanatorium miłości” ukrywać ciążowy brzuszek pod luźnymi stylizacjami:

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.