Mariola Bojarska-Ferenc, Anna Lewandowska
Fot. Marlena Bielińska, Mateusz Stankiewicz/SameSame
O TYM SIĘ MÓWI

Mariola Bojarska-Ferenc dołączyła do teamu Anny Lewandowskiej!

„Obie z Anią mamy wspólną misję do spełnienia”

Olga Figaszewska 4 stycznia 2021 17:05
Mariola Bojarska-Ferenc, Anna Lewandowska
Fot. Marlena Bielińska, Mateusz Stankiewicz/SameSame

Lepszego rozpoczęcia nowego roku nie można sobie wyobrazić! To prawdziwa niespodzianka dla ich fanów. Mariolę Bojarską-Ferenc i Annę Lewandowską łączy pasja do sportu, a także... przyświeca im wspólny cel. Trenerki na co dzień inspirują i motywują kobiety do dbania o swoje zdrowie! Zmieniają ich życie na lepsze. A teraz będą to robić wspólnie. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych! ,,Udowodnimy, że zdrowie, ćwiczenia łączą pokolenia", zapowiedziała na Instagramie Mariola Bojarska-Ferenc - ekspert wellness i life balance, dziennikarka, autorka ponad dwóch i pół tysiąca programów telewizyjnych, 10 książek promujących zdrowy styl życia. To już oficjalne! Anna Lewandowska zaprosiła Mariolę Bojarską-Ferenc do swojego teamu!

Mariola Bojarska-Ferenc w teamie Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska i Mariola Bojarska-Ferenc połączyły siły. To wyjątkowa współpraca.

,,Obie z Anią mamy wspólną misję do spełnienia. Naszym celem jest nieustanne propagowanie zdrowego stylu życiu, poprzez świadome i konsekwentne budowanie nawyków żywieniowych i aktywności ruchowej. Robię to od lat i wielokrotnie przekonałam się, że jest to jedyna słuszna droga", mówi Mariola Bojarska-Ferenc.

Trenerka opracowała dla kobiet dojrzałych specjalne zestawy ćwiczeń. Od teraz są one dostępne w aplikacji Diet Training by Ann. Mariola Bojarska-Ferenc przypomniała także, że regularne treningi to prewencja m.in.: chorób serca, cukrzycy czy  nowotworów. Ale co najważniejsze w dzisiejszych czasach, pozwalają wzmocnić nasz układ odpornościowy.

,,A zatem, drogie Panie (szczególnie kobiety dojrzałe i wspaniałe😍), jako oficjalny trener personalny w aplikacji @Diet_Training_by_Ann zapraszam do bezpiecznych i wyjątkowych treningów w zaciszu swojego mieszkania. Kobiety, które chcą zadbać o swoje zdrowie i sprawność a także dodać sobie energii lub wrócić do formy! Na początek proponuję 8 programów treningowych, uwzględniających elementy takie, jak poprawa wydolności serca, układu krążenia, czy wzmocnienie kości. Łagodnych, niezbyt długich i o umiarkowanej intensywności", dodał Mariola Bojarska-Ferenc.

,,Witamy w Healthy Teamie @mariola_bojarska_ferenc prekursorkę fitnessu w Polsce! Żywą legendę! Byłą członkini kadry narodowej w gimnastyce i członniki najważniejszych światowych organizacji fitness ❤️Jestem zaszczycona, że Mariola Bojarska - Ferenc dołączyła do grona trenerów w mojej aplikacji @Diet_Training_by_Ann Mariola przygotowała dla Was wyzwanie Basic Challenge 2021 dla osób zaczynających przygodę z aktywnością oraz dla osób dojrzałych, które pragną podjąć nowe wyzwanie, dodać sobie energii i zadbać o ZDROWIE!", napisała Ania Lewandowska.

Mariola Bojarska-Ferenc nie ukrywa, że od dawna marzyła, aby stworzyć coś wyjątkowego dla osób dojrzałych. Udało się to dzięki Annie Lewandowskiej. 

,,Jestem jedyną, pierwszą dojrzałą kobietką w aplikacji  w Europie i może nawet na świecie. Aniu odmłodziłaś mnie. Na marzenia nigdy nie jest za późno i marzenia się nigdy nie starzeją", napisała trenerka.

I zaapelowała do obserwatorów, by zachęcali swoje mamy, a pozostałych członków rodziny do ćwiczeń. ,,Zdrowie to najpiękniejszy prezent jaki możemy dostać od życia", zakończyła.

Trudno się nie zgodzić z tymi słowami! Zachęcamy do podjęcia sportowego wyzwania!  

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.