MaRina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI!

MaRina Łuczenko-Szczęsna po raz pierwszy o dziecku: „A jeśli urodzi się we Włoszech...”

Gabriela Czernecka 12 listopada 2017 12:30
MaRina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

 

MaRina Łuczenko-Szczęsna jest w ciąży? Jak podaje jeden z tabloidów, żona Wojciecha Szczęsnego spodziewa się dziecka. Piosenkarka podobno jest w trzecim miesiącu ciąży. Trzy miesiące temu MaRina prowadziła na Instagramie relację na żywo, podczas której fani mieli okazję zadawać swojej idolce pytania. Jedno z nich dotyczyło tego, co MaRina Łuczenko-Szczęsna myśli o powiększeniu rodziny. Co powiedziała artystka?

Polecamy: MaRina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny po raz pierwszy zostaną rodzicami?! 

oraz: „Zaklepałem ją sobie i już mi nie ucieknie”. Jak Wojtek Szczęsny podrywał MaRinę? 

MaRina Łuczenko-Szczęsna o powiększeniu rodziny

MaRina Łuczenko-Szczęsna ma za sobą pracowity rok. Długo pracowała nad materiałem muzycznym na nową płytę. Krążek promował utwór Takin' Ya Rock Out, którym zachwycają się zarówno gwiazdy, jak i fani.  Biorąc pod uwagę niesamowity głos gwiazdy i jej wielki talent mówi się, że utwór szybko zdobędzie pierwsze miejsca list przebojów. 

 

Od niedawna wokalistka mieszka w Turynie, gdzie przeprowadziła się wraz z mężem Wojciechem Szczęsnym, który będzie kontynuował karierę sportową jako bramkarz Juventusu Turyn. Zaledwie po tygodniu pomieszkiwania we Włoszech, MaRina w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN wyznała, że czuje, że: „To będzie jedno z fajniejszych miejsc, w jakich będe miała okazję mieszkać”. Podczas jednego z wieczorów piosenkarka postanowiła przeprowadzić na swoim Instagramie relację na żywo. Tam fani w komentarzach mieli okazję zadawać jej przeróżne pytania, na które wokalistka udzielała odpowiedzi. „Mój dom jest tam, gdzie mój mąż”, powiedziała wówczas fanom. 

 

Zobacz: W najnowszej VIVIE! MODZIE zaglądamy do… luksusowej garderoby Mariny Łuczenko-Szczęsnej! Jakie marki lubi najbardziej?

 

Marina Łuczenko-Szczęsna o dziecku

Padały także pytania o dziecko. Czy MaRina i Wojciech niedługo zostaną rodzicami? Na to wygląda! Jeden z tabloidów poinformował właśnie, że MaRina jest w ciąży! „Z całym szacunkiem, ale planować mogę płytę, singiel, karierę. To oczywiste, że jeśli jakaś para decyduje się na ślub, to oznacza, że chce w przyszłości powiększyć rodzinę. Ale to... planować może za nas tylko Bóg”, powiedziała w kwietniu tego roku w wywiadu dla „Flesza”. Zapytana przez jednego z internautów, czy planuje powiększyć rodzinę, nie uniknęła odpowiedzi!

 

MaRina Łuczenko-Szczęsna urodziła się na Ukrainie, ale jej rodzice i dziadkowie są Polakami. Mimo to w trakcie dorastania w Polsce doświadczyła wielu przykrości, bo mimo że jest Polką, nazywano ją Ukrainką. W rozmowie z fanami odniosła się do własnego dzieciństwa mówiąc, że gdy była mała często ją dyskryminowano. Wspominając dzieciństwo powiedziała fanom: „a co jeśli moje dziecko urodzi się we Włoszech? Przecież nie będzie Włochem, bo oboje jego rodziców jest Polakami”. Czyżby artystka nie wykluczała powiększenia rodziny? Na to wygląda, bo jak informuje „Fakt” MaRina Łuczenko-Szczęsna jest już w trzecim miesiącu ciąży. Jak na razie piosenkarka nie potwierdziła tych informacji.

Marina Łuczenko-Szczęsna, VIVA! listopad 2017
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

 

Fot. Instagram

Polecamy: Marina Łuczenko-Szczęsna na meczu Polska - Czarnogóra z mamą i teściową. Razem wyglądają jak siostry!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.