Już nie kryją się ze swoim uczuciem!

Olga Figaszewska 2 lutego 2019 13:55

Maria Dębska i Marcin Bosak wyrastają na jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu! Para poważnie podchodzi do swojej relacji i niewykluczone, że wkrótce staną na ślubnym kobiercu! Ich miłość kwitnie! Jak się poznali?

Maria Dębska i Marcin Bosak wezmą ślub?

Marcin Bosak wcześniej był związany z Moniką Pikułą, z która doczekał się dwójki pociech. Rozstali się po 17 latach związku. Następnie związał się z aktorką, Marią Dębską. Poznali dwa lata temu w warszawskim Teatrze Studio, gdzie trwały próby do spektaklu Ripley pod ziemią. Tam Maria grała jego żonę. Okazało się, że między nimi zaiskrzyło. Ich relacje szybko przeniosły się poza scenę.

Do niedawna Marcin Bosak i Maria Dębska nie mówili głośno o łączącym ich uczuciu. „Tak, jestem szczęśliwa, zakochana i nic na temat więcej nie powiem”, mówiła aktorka w rozmowie z Na Żywo. W ostatnim czasie pojawiają się na kolejnych eventach i nie szczędzą sobie czułych gestów. Jak donosi Fakt, para planuje sformalizować swój związek. Niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości Marcin Bosak poprosi ukochaną o rękę!

„Marcin nie widzi świata poza Marysią i jest święcie przekonany, że to ta jedyna. Prawdopodobnie jeszcze przed jej majowymi urodzinami Marcin się oświadczy. Takie przynajmniej są plany”, mówi w rozmowie z dziennikiem koleżanka aktora.

Okazuje się, że mama aktorki, reżyserka Kinga Dębska bardzo lubi i ceni wybranka córki. „Mama go lubi i ceni. Ucieszyła się, że w końcu jestem zakochana, bo po pierwszym związku długo byłam sama", zdradziła Maria Dębska.

Zakochanym układa się nie tylko w życiu prywatnym, a także zawodowym. Dla Marii to teraz dość wymagający okres. Możemy zobaczyć ją w dwóch kinowych produkcjach Zabawa, zabawa i Pech to nie grzech. Szerszej publiczności dała się z kolei poznać w roli policjantki w serialu W rytmie serca.  Z kolei Marcin powrócił do M jak miłość i wkrótce fani serialu będą mogli zobaczyć go na ekranie.  

1/3
Maria Dębska, Marcin Bosak
Copyright @ Kamil PIKLIKIEWICZ/East News
1/3

2/3
Maria Dębska, Marcin Bosak
Copyright @Piotr Matusewicz/East News
2/3

3/3
Maria Dębska, Marcin Bosak
Copyright @ Piotr Molecki/East News
3/3

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.