Już nie kryją się ze swoim uczuciem!

Olga Figaszewska 2 lutego 2019 13:55

Maria Dębska i Marcin Bosak wyrastają na jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu! Para poważnie podchodzi do swojej relacji i niewykluczone, że wkrótce staną na ślubnym kobiercu! Ich miłość kwitnie! Jak się poznali?

Maria Dębska i Marcin Bosak wezmą ślub?

Marcin Bosak wcześniej był związany z Moniką Pikułą, z która doczekał się dwójki pociech. Rozstali się po 17 latach związku. Następnie związał się z aktorką, Marią Dębską. Poznali dwa lata temu w warszawskim Teatrze Studio, gdzie trwały próby do spektaklu Ripley pod ziemią. Tam Maria grała jego żonę. Okazało się, że między nimi zaiskrzyło. Ich relacje szybko przeniosły się poza scenę.

Do niedawna Marcin Bosak i Maria Dębska nie mówili głośno o łączącym ich uczuciu. „Tak, jestem szczęśliwa, zakochana i nic na temat więcej nie powiem”, mówiła aktorka w rozmowie z Na Żywo. W ostatnim czasie pojawiają się na kolejnych eventach i nie szczędzą sobie czułych gestów. Jak donosi Fakt, para planuje sformalizować swój związek. Niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości Marcin Bosak poprosi ukochaną o rękę!

„Marcin nie widzi świata poza Marysią i jest święcie przekonany, że to ta jedyna. Prawdopodobnie jeszcze przed jej majowymi urodzinami Marcin się oświadczy. Takie przynajmniej są plany”, mówi w rozmowie z dziennikiem koleżanka aktora.

Okazuje się, że mama aktorki, reżyserka Kinga Dębska bardzo lubi i ceni wybranka córki. „Mama go lubi i ceni. Ucieszyła się, że w końcu jestem zakochana, bo po pierwszym związku długo byłam sama", zdradziła Maria Dębska.

Zakochanym układa się nie tylko w życiu prywatnym, a także zawodowym. Dla Marii to teraz dość wymagający okres. Możemy zobaczyć ją w dwóch kinowych produkcjach Zabawa, zabawa i Pech to nie grzech. Szerszej publiczności dała się z kolei poznać w roli policjantki w serialu W rytmie serca.  Z kolei Marcin powrócił do M jak miłość i wkrótce fani serialu będą mogli zobaczyć go na ekranie.  

1/3
Maria Dębska, Marcin Bosak
Copyright @ Kamil PIKLIKIEWICZ/East News
1/3

2/3
Maria Dębska, Marcin Bosak
Copyright @Piotr Matusewicz/East News
2/3

3/3
Maria Dębska, Marcin Bosak
Copyright @ Piotr Molecki/East News
3/3

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.