Antonina Turnau, Marek Kondrat, 2016, urodziny Andrzeja Wajdy
Fot. Jakub Porzycki / Forum
O NICH SIĘ MÓWI

Antonina Turnau ciepło o mężu: „Daje mi poczucie akceptacji, jest czuły i mądry”. To pierwszy taki wywiad!

Jak dziś wygląda życie Marka Kondrata i jego rodziny?

Rafał Kowalski 20 czerwca 2022 20:57
Antonina Turnau, Marek Kondrat, 2016, urodziny Andrzeja Wajdy
Fot. Jakub Porzycki / Forum

Dzieli ich 38 lat różnicy, łączy wszystko inne. Marek Kondrat i jego żona Antonina Turnau wiodą piękne i pełne miłości życie z dala od świateł kamer. Aktor i córka Grzegorza Turnaua bardzo rzadko wspominają w mediach o 4-letniej córeczce czy swoim związku. Teraz ukochana artysty zrobiła wyjątek.

Antonina Turnau o mężu – pierwszy taki wywiad

Kilka chwil temu na Instagramie jednego z dziennikarzy pojawił się wpis związany z Antoniną Turnau. Okazuje się, że partnerka Marka Kondrata udzieliła wywiadu Fashion Magazine, w którym dała się namówić między innymi na prywatne zwierzenia.

Mateusz Szymkowiak zapytał ją, czy było tak, jak mówiła w przeszłości, że szukając partnera, będzie celować w mężczyzn podobnych do swojego ojca. „Chyba tak, chociaż pod wieloma względami tata i Marek są kompletnie inni. Na pewno mój tata jest i zawsze był dla mnie wzorcem mężczyzny i wzorem męża, kiedy obserwowałam jego relację z mamą”, wyznała mama małej Helenki. „Marek daje mi poczucie bezpieczeństwa, akceptacji, jest czuły i mądry. Fundamentalnie zatem są bardzo podobni”, dodała w zajawce wywiadu, który niedługo ukaże się na rynku.

Antonina Turnau, Marek Kondrat, 2014

Antonina Turnau, Marek Kondrat, 2014
Fot. Jan GRACZYNSKI/East News
Zobacz teżHenryka Krzywonos-Strycharska jest z mężem od 32 lat. Teraz napisał o niej książkę...

Marek Kondrat, Antonina Turnau - ślub, córka. Jak dziś wygląda ich życie?

Oboje kochali Kraków i to tam we wrześniu 2015 roku wzięli cichy ślub. Trzy lata później ich życie wywróciło się do góry nogami, bo powitali na świecie dziecko. Mała Helenka ma już 4 lata. A jaka była, jako niemal roczny bobas? „Opowiadam jej o tym, co czytałem, czego słuchałem. Patrzę na nią, ona patrzy na mnie. Nie pozwala mi grać na pianinie, woli sama. Traktuję ją poważnie, bo sam byłem poważnie traktowany jako dziecko”, mówił dumny dziadek – Grzegorz Turnau - na łamach magazynu Uroda Życia w grudniu 2018 roku.

Tak samo wiele radości nosił w sobie Marek Kondrat. „Jestem szczęśliwym człowiekiem. Jestem w dobrym momencie swojego życia. Mam wspaniałych bliskich ludzi, z którymi uwielbiam przebywać, i córeczkę, o której marzyłem przez całe życie. Cieszę się, że mam ją w chwili, gdy mam na nią czas”, opowiadał Tygodnikowi Powszechnemu dodając, że uwielbia chodzić z córką na spacery, gdzie wspólnie wąchają lawendę.

Ponad dekadę temu aktor miał porzucić swój zawód, kupić starą willę we francuskim miasteczku położonym na południe od Bordeaux i tam robić własne wino. Dziś wraz z całą rodziną zamieszkuje inny kraj – Hiszpanię. „Mieszkamy pod górami, które mają 1300 m. My żyjemy na 500 m. Wokół mamy las piniowy, rzadki w Hiszpanii. […] W naszej wiosce mieszka 700 osób, połowa to cudzoziemcy. […] Mamy migdały, granaty, figi, które już puszczają, ale ich nie zjemy, bo będziemy w Polsce. Mamy drzewka pomarańczowe, mandarynki i cytryny, które rosną non stop. Uwielbiam tę roślinność”, opowiadał artysta Gazecie wyborczej. Przy okazji sprostował, że nie posiada na ten moment swojej winnicy.

Parze życzymy wszystkiego, co najlepsze! 

SPRAWDŹ TAKŻE: Katarzyna i Cezary Żakowie są razem już od 37 lat. Oto historia ich miłości

Antonina Turnau, Marek Kondrat, 2016, urodziny Andrzeja Wajdy

Antonina Turnau, Marek Kondrat, 2016, urodziny Andrzeja Wajdy
Fot. Jakub Porzycki / Forum

Antonina Turnau, Marek Kondrat, 2021

Antonina Turnau, Marek Kondrat, 2021
Fot. MAREK LASYK/REPORTER

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.