Marek Kondrat, Antonina Turnau
Fot. Materiały prasowe
Z ŻYCIA GWIAZD

Antonina Turnau towarzyszyła mężowi na otwarciu baru w Warszawie!

Marek Kondrat spełnia się w ulubionej branży

Redakcja VIVA! 25 września 2019 11:31
Marek Kondrat, Antonina Turnau
Fot. Materiały prasowe

Marek Kondrat nigdy nie ukrywał, że nie są mu obce tajemnice dobrego wina, a wiedzą chętnie dzieli się z innymi. Wybrane przez niego trunki możemy kupić w sklepach aktora w całej Polsce, ale nowością są sklepy połączone... z barem. Pierwszy tego typu lokal powstał w Krakowie, ukochanym mieście Marka Kondrata i jego żony Antoniny Turnau, a drugi otworzył się właśnie w Warszawie.

Marek Kondrat i Antonina Turnau: zdjęcia

Oficjalnie lokal w Warszawie działa od połowy lipca tego roku, ale uroczyste otwarcie odbyło się kilka dni temu. Na wydarzeniu pojawili się ważni dla aktora goście – Jan Englert i Beata Ścibakówna, Janusz Gajos, Bogna Sworowska, Stanisław Tym i oczywiście Grzegorz Turnau, który pięknie zagrał na fortepianie. Markowi Kondratowi towarzyszyła dawno nie widziana żona Antonina. Zobaczcie zdjęcie!

Marek Kondrat, Antonina Turnau, BARaWINO, Warszawa 2019
Fot. Materiały prasowe

Marek Kondrat, BARaWINO, Warszawa 2019
Fot. Materiały prasowe

„Dziś otwieramy lokal, który kosztował nas dużo pracy, ale proporcjonalnie oddaje nam radością i satysfakcją. Plan dalszy i bliższy to cieszyć się tym miejscem, bo ono zasługuje na wiele. Widać to po ludziach, którzy przyszli tutaj uświetnić nam dziś to otwarcie i będą tu przychodzić, żeby się radować winem, sobą, dobrą atmosferą i fajnym miejscem. To jest miły, ekscytujący moment, kiedy jakiś wysiłek obraca się w pozytyw”, powiedział Marek Kondrat na uroczystym otwarciu BARaWINO w Warszawie.

Związek Antoniny Turnau i Marka Kondrata wciąż budzi wiele emocji, głównie ze względu na prawie 40 lat różnicy w wieku. Jednak para nigdy nie przejmowała się plotkami pojawiającymi się w mediach, i nie rozmawiała z prasą na tematy prywatne. We wrześniu 2015 roku wzięli cichy ślub, a w zeszłym roku powitali na świecie córeczkę Helenę. 

Antonina Turnau w czarnej bluzce

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!