Marcin Bosak, depresja, forum-0426806743
Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum
O tym się mówi

Marcin Bosak po życiowych perturbacjach znów postanowił dać szansę miłości?

Media obiegły napawające optymizmem doniesienia. Czy okażą się prawdą?

Marcjanna Maryszewska 8 lutego 2023 07:50
Marcin Bosak, depresja, forum-0426806743
Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum

Wiele wskazuje na to, że Marcin Bosak najgorsze ma już za sobą. Ostatnie lata były dla aktora bardzo trudne, lecz od jakiegoś czasu daje przesłanki, iż wszystko zmierza ku lepszemu. Najnowsze medialne doniesienia napawają szczególnym optymizmem — czy gwiazdor postanowił znów dać szansę miłości? 

Marcin Bosak ma za sobą wiele trudnych chwil. Dziś wychodzi na prostą

Aktor przeżył w swoim życiu wiele bolesnych chwil, lecz pomimo najgorszych myśli podjął walkę o siebie oraz lepsze jutro. Choroba nowotworowa, depresja, ciężkie rozstania… O swoich zmaganiach na tle psychicznym wypowiadał się wielokrotnie, dodając sił tym, którzy mierzą się z podobnymi trudnościami. Przez wiele lat mierzył się z krzywdzącymi stereotypami, które blokowały go przed udaniem się po specjalistyczną pomoc — błędnie wierzył, że jako mężczyzna powinien radzić sobie z problemami samodzielnie.

„Czułem olbrzymi dyskomfort i wstyd. Pojawiły się myśli, że coś jest ze mną już bardzo „nie tak”, a wręcz, że jest bardzo źle i sobie nie radzę. Wydaje mi się, że wychowując się i dorastając w patriarchalnym schemacie, który jest tak popularny w naszej kulturze, miałem wdrukowany w głowie obraz mężczyzny, który radzi sobie ze wszystkim sam. I na tym polega jego siła. Jest oparciem dla innych. Natomiast nie mówi o swoich problemach, bo potrafi sam się z nimi zmierzyć i bez niczyjej pomocy je rozwiązać. Taka postawa zepchnęła mnie w stronę samotności” — opisywał na łamach magazynu Twarze depresji.

CZYTAJ TAKŻE: Aleksandra Justa gorzko o Monice Richardson. „Spotkało mnie wiele przykrości

Dziś natomiast śmiało można powiedzieć, że w jego życiu znów zaczęło się układać. W styczeń wkroczył z nową energią, otwarty na nowe znajomości oraz pozytywne przeżycia. „To był dla mnie najważniejszy w dorosłym życiu rok. Rozpoczęcie procesu by w szczerości i akceptacji być w kontakcie ze sobą, co warunkuje jakość wszystkich pozostałych relacji. Bardzo dziękuję za wspaniałe spotkania i rozmowy. Za otwartość i wspólne robienie dobra. Za przyjaźń! Najbardziej dziękuję za przyjaźń” — pisał na swoim Instagramie, żegnając w ten sposób miniony 2022 rok. 

Jednak z najnowszych doniesień wynika, że Marcin Bosak otworzył się nie tylko na przyjaźnie, ale również coś więcej… Czy aktor dał szansę nowej miłości? Tak twierdzi tygodnik Twoje Imperium

Marcin Bosak zakochany? Zauważono go w towarzystwie tajemniczej kobiety

Z informacji przekazanych przez źródło wynika, że w życiu prywatnym gwiazdora układa się coraz lepiej. Po wielu życiowych perturbacjach Marcin Bosak miał znaleźć ukojenie i spokój u boku tajemniczej szatynki. Co więcej, parę zauważono już na wspólnym spacerze, gdy przechadzali się razem pod ramię po ulicach Warszawy… 

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Magdalena Boczarska o krytyce związku z młodszym partnerem. ''Ciągle się z tym spotykam"

Jak donosi kolorowa prasa, kobieta ma naprawdę duży wpływ na wyraźnie poprawiające się samopoczucie aktora. Czy to między innymi do jej osoby mógł odnosić się w jednym ze swoich ostatnich wpisów w mediach społecznościowych? Można tak przypuszczać! Na chwilę obecną jednak nie wiadomo, co dokładnie łączy tę dwójkę — natomiast niezależnie od tego, czy to tylko przyjaźń, czy może coś więcej, życzymy obojgu bardzo dużo szczęścia i wielu pięknych chwil spędzonych razem.  

Marcin Bosak, 23 edycja przeglądu filmowego „Kino na granicy”, Cieszyn, 03.08.2021 rok

Marcin Bosak, 23 edycja przeglądu filmowego „Kino na granicy”, Cieszyn, 03.08.2021 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?