Magdalena Boczarska, Viva! kwiecień 2018
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTOMARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO
O tym się mówi!

Magdalena Boczarska o krytyce związku z młodszym partnerem. ''Ciągle się z tym spotykam"

Partner aktorki jest od niej o 10 lat młodszy

Aleksandra Frankowska 7 lutego 2023 10:51
Magdalena Boczarska, Viva! kwiecień 2018
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTOMARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

Magdalena Boczarska była gościem podcastu „WojewódzkiKędzierski”, w którym opowiedziała, z jakimi reakcjami spotyka się tworząc związek z młodszym mężczyzną. Między nią, a jej partnerem jest 10 lat różnicy i układa im się wspaniale. Okazuje się, że musi mierzyć się ze sporą krytyką w tej kwestii.

ZOBACZ TEŻ: Miłość w blasku fleszy. Oto historia Magdaleny Boczarskiej i Mateusza Banasiuka

Magdalena Boczarska o związku z młodszym mężczyzną

Aktorka od dłuższego czasu pozostaje w związku z Mateuszem Banasiukiem, również aktorem. Między parą jest 10 lat różnicy i to mężczyzna jest młodszą osobą w relacji. Boczarska przyznała, że wielokrotnie spotkała się z krytyką i hejtem w tej kwestii.

Mateusz Banasiuk, Magdalena Boczarska
Fot. PAP/Marcin Obara

Generalnie ciągle panuje ostracyzm i znam wiele związków, które nie ujawniają się ze swoim uczuciem właśnie ze strachu przed oceną społeczną albo nie mają siły, czy ochoty się z tym mierzyć — opowiedziała.

Boczarska o obraźliwych komentarzach na temat różnicy wieku

Aktorka zwróciła uwagę, że co jakiś czas spotyka się z ocenianiem swojej oceny z uwagi na związek z młodszym mężczyzną. W Polsce wciąż jest to tematem tabu, chociaż kiedy sytuacja dzieje się w drugą stronę, kiedy to kobieta jest młodsza od mężczyzny, wówczas problem nie istnieje.

Ja właśnie na swoim doświadczeniu mogę powiedzieć, że ja to czuję i, pomimo tego, że właściwie jesteśmy już 10 lat prawie razem, ciągle się z tym spotykam — powiedziała Boczarska.

Magdalena Boczarska, Mateusz Banasiuk, Warszawa, 21.06.2021 rok, Gala wręczenia 23. Polskich Nagród Filmowych
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

CZYTAJ TEŻ: Magdalena Boczarska lubi grać kobiety podmiotowe. Potwierdza to jej najnowsza rola

W sieci co jakiś czas Boczarska otrzymuje negatywne komentarze na temat swojej relacji. Ludzie nie potrafią zrozumieć, że wiek to tylko liczba. Są jednak też osoby, które oceniają Magdalenę Boczarską i Mateusza Banasiuka za parę idealną. Ich miłość rozwinęła się podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto. Zaiskrzyło i tworzą zgrany duet już od wielu lat. W 2017 roku zostali rodzicami Henia, który stał się ich oczkiem w głowie. Jak widać, wiek nie ma tutaj żadnego znaczenia. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.