VIVA! VIDEO

Magdalena Boczarska lubi grać kobiety podmiotowe. Potwierdza to jej najnowsza rola

O jej nowym wcieleniu porozmawialiśmy z aktorką podczas niedawno zakończonego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 24 września 2022 10:09

Magdalena Boczarska już dwukrotnie odbierała w Gdyni statuetkę dla najlepszej aktorki – w 2010 r. za tytułową kreację w „Różyczce”, a w 2017 r. za rolę Marii Piłsudskiej w „Piłsudskim”. I chociaż w tegorocznym konkursie nie startował żaden film z jej udziałem, obecności aktorki festiwalu nie dało się nie zauważyć. Na czerwonym dywanie i poza nim aktorka wyglądała olśniewająco. To oczywiście zasługa jej naturalnego piękna i blasku, ale w tym roku otrzymała delikatne wsparcie. O gdyński, a raczej hollywoodzki, look aktorki zadbała Dr Irena Eris, wieloletni partner Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Magdalena Boczarska została w tym roku ambasadorką tej polskiej marki kosmetycznej.

Magdalena Boczarska - aktorka o wielu twarzach

magdalena-boczarska-ambasadorką-marki-dr-irena-eris
Fot. Content Studio

To kolejna rola w dorobku tej świetnej aktorki, która na ekranie była już m.in. Michaliną Wisłocką („Sztuka kochania”), tajną współpracowniczką SB („Różyczkę”), Marią Piłsudską („Piłsudski”), przebiegłą córkę bankiera planującą skok na… bank („Magnezja”) czy panną młodą („Testosteron”). Aktorka nie zwalnia tempa - niedługo na ekrany kin wchodzi „Heaven in Hell”, a druga część „Różyczki” właśnie powstaje. Portfolio Boczarskiej bogate jest również w role serialowe („Król”, „Pod powierzchnią”, „Zachowaj spokój”) oraz teatralne.

magdalena-boczarska-ambasadorką-marki-dr-irena-eris
Fot. Content Studio

Jak powiedziała w jednym z wywiadów, bardzo lubi wcielać się w kobiety podmiotowe, a nie przedmiotowe i doskonale widać to w jej artystycznych wyborach. Prywatnie jest silna, ambitna i stanowcza, a także wrażliwa i czuła. Te wszystkie cechy czynią ją idealną ambasadorką Dr Irena Eris. Kosmetyki polskiej marki powstają w oparciu o zaawansowane badania naukowe prowadzone we własnym Centrum Naukowo-Badawczym, a wykorzystywane są w sieci Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris oraz luksusowych Hotelach SPA. Jako jedyna polska marka - i jedyna kosmetyczna spoza Francji - należy do prestiżowego klubu Comité Colbert zajmującego się rozwojem i ochroną dóbr luksusowych.

magdalena-boczarska-ambasadorką-marki-dr-irena-eris
Fot. Content Studio

Zostanie ambasadorką polskiej, od wielu lat świadomie budowanej marki, w której czuć tak wielką miłość do piękna i do kobiet, to dla mnie naprawdę ogromny zaszczyt, a sam festiwal w Gdyni jest dla mnie wyjątkowym miejscem – powiedziała nam o tej współpracy Boczarska. Nic dziwnego, że bardzo zależało jej, żeby właśnie tam wyglądać szczególnie zjawiskowo.

Hollywoodzki look Magdaleny Boczarskiej

Chciałabyś odwzorować festiwalowy makijaż Magdaleny Boczarskiej? Dzięki makijażystom marki Dr Irena Eris wiemy, jak to zrobić! Nie potrzeba wielu kosmetyków, wystarczy, że będą świetnej jakości. Do wykonania make-upu użyj: podkładu Urban Glow SPF 30, rozświetlającego korektora Illuminating, bazy Silky Shine, bronzera Face Contour Enhancing Cool Shade oraz maskary Perfect Lashes.

magdalena-boczarska-ambasadorką-marki-dr-irena-eris
Fot. Content Studio

Na oczyszczoną twarz nałóż lekki krem, a następnie wmasuj w skórę podkład. Niedoskonałości zamaskuj korektorem. Dodaj skórze blasku wykorzystując bazę - użyj jej jako rozświetlacza do twarzy i ciała. Jeśli chcesz wzmocnić błysk na oku, nałóż ją również na powieki. Wykonturuj twarz oraz powieki za pomocą bronzera. Nanieś go na łuk brwiowy, aby unieść optycznie górną powiekę. Podkreśl oko brązową kredką, rozcierając ją w stronę zewnętrznych kącików oka. Rzęsy wytuszuj maskarą, zaczynając od nasady rzęs w zewnętrznym kąciku oka. I gotowe! Taki makijaż jest gwarancją promiennej cery, która wygląda nieskazitelnie nawet w błysku fleszy.

Materiał powstał z udziałem marki Dr Irena Eris

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.