Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Są razem od ponad roku... Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz planują ślub?!

Naciska na to rodzina prezenterki...

Gabriela Czernecka 21 lutego 2019 19:02
Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

O tym, że Marcelina Zawadzka znalazła szczęście u boku młodszego o 9 lat Rafała Jonkisza mówi się już od dłuższego czasu. W grudniu ubiegłego roku para zamieściła na swoim portalach społecznościowych zdjęcia, które sugerowały, że spędzili razem święta. Ostatnio Mister Polski 2015 gościł także na 30. urodzinach Marceliny Zawadzkiej, które dziennikarka zorganizowała w Zakopanem. Wygląda na to, że niebawem związek pary wejdzie na kolejny etap. Czy Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz planują ślub?!

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz - ślub

Niedawno Marcelina Zawadzka świętowała 30. urodziny. Jak przyznała w jednym z wywiadów obawiała się tego dnia, który w polskim społeczeństwie uznawany jest za pewien symboliczny koniec beztroskiego życia. Nawet dwie starsze siostry prezenterki żartowały, że po 30. urodzinach wszystko się zmieni. I faktycznie,  Marcelina Zawadzka  nie ukrywa, że za każdym razem kiedy spotyka się ze swoimi rodzicami pojawiają się pytania o jej plany związane z założeniem rodziny. 

Prowadząca Pytanie na śniadanie zdradza, że trudno jest jej tłumaczyć starszym pokoleniom, że wiek zamążpójścia nie ma znaczenia: „Już nauczyłam się z tą presją żyć, bo nie chce z nią walczyć. Tak naprawdę może jeszcze nic nie jest stracone, a jeśli stracone, to trudno, tak miało być. Mam nadzieję, że kiedyś też jeszcze będę żoną, chciałabym, oczywiście”, mówi gwiazda w rozmowie z Newseria Lifestyle.

Podobno Marcelina Zawadzka tak bardzo stresowała się 30. urodzinami, że chciała je spędzić z dala od Polski. Ze względu na zobowiązania związane z programem Dance Dance Dance nie mogła jednak pozwolić sobie na wyjazd. „To los za mnie zdecydował, a chciałam inaczej, chciałam jakoś tak odbiec od tych swoich takich zawsze, że dla kogoś, że tutaj, dla znajomych zorganizuję, tylko polecę dla siebie”, wyznała.

Mimo to, nie żałuje imprezy urodzinowej w naszym kraju. 30. urodziny miały być oryginalne i takie też były. Marcelina Zawadzka spędziła je w gronie najbliższych. Tego dnia towarzyszył jej także partner, Rafał Jonkisz. „Nie jestem typem samotnika, więc chyba nie byłabym szczęśliwa, siedząc na bezludnej wyspie, a jednak ze znajomymi, z przyjaciółmi i w Zakopanem, okazało się, że naprawdę bardzo fajna atmosfera”, zdradza. 

Czy niebawem Marcelina Zawadzka stanie na ślubnym kobiercu? Wygląda na to, że to jedno z marzeń gwiazdy. Życzymy więc, by się spełniło!  

30. urodziny Marceliny Zawadzkiej - pierwsze zdjęcia modelki z Rafałem Jonkiszem
Fot. Instagram @marcelinazawadzka

Rafał Jonkisz i Marcelina Zawadzka potwierdzili, że są parą?!
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM, Instagram @rafaljonkisz

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.