Małgorzata Tomaszewska
Fot. FORUM
O TYM JEST GŁOŚNO

Niespodziewana decyzja TVP! To ona zastąpi Marcelinę Zawadzką w The Voice of Poland...

Co wiemy o Małgorzacie Tomaszewskiej?

Rafał Kowalski 27 lipca 2020 12:26
Małgorzata Tomaszewska
Fot. FORUM

Uwielbienie publiczności i doświadczenie w prowadzeniu dwóch edycji The Voice of Poland nie wystarczyły, by Marcelina Zawadzka znów została zaproszona do współtworzenia muzycznego hitu TVP. Piękną prezenterkę, która ostatnio została oskarżona o oszustwa podatkowe, zastąpi jej koleżanka z Pytania na śniadanie - Małgorzata Tomaszewska. Co o niej wiemy?

Małgorzata Tomaszewska w Voice of Poland 11

Dziś rano produkcja The Voice od Poland poinformowała o zmianach w grupie gospodarzy programu. Na miejscu Marceliny Zawadzkiej pojawi się Małgorzata Tomaszewska, która na co dzień prowadzi w Dwójce wraz z Olkiem Sikorą Pytanie na śniadanie. 31-latka będzie wraz z Adamem Zdrójkowskim jeździć po Polsce wręczając szczęśliwcom zaproszenia do Przesłuchań w ciemno a także przeprowadzi podczas castingów rozmowy z wykonawcami. Zdjęcia do 11. edycji show ruszą w przyszłym miesiącu.

Jak prezenterka zareagowała na nową propozycję od TVP i firmy Rochstar? „Lubię nowe wyzwania i adrenalinę, która im towarzyszy. Każdy program, w którym występuję wywołuje inne emocje. Nie mogę się doczekać tych, które z pewnością dostarczą nam uczestnicy nowej edycji „The Voice of Poland”. Będę kibicowała każdemu z nich. Poza tym już się nie mogę doczekać współpracy z Tomkiem Kammelem, Maćkiem Musiałem i Adamem Zdrójkowskim. Wierzę, że "przygarną" mnie do swojej voice’owej rodziny”, powiedziała Małgorzata Tomaszewska, która z wykształcenia jest psychologiem.

Doświadczenie Małgorzaty Tomaszewskiej, mąż, syn, zdjęcia

Urodzona w Łodzi 31-letnia córka Jana Tomaszewskiego przez 3 lata była pogodynką Polsatu. Niedługo po występie w Tańcu z gwiazdami, dziennikarka przeszła do TVP, gdzie z powodzeniem  prowadzi Pytanie na śniadanie, a także prowadziła magazyn Lajk czy benefis Zenona Martyniuka. Dziennikarka była też uczestniczką w Dance Dance Dance.

Prywatnie Małgorzata Tomaszewska była dwukrotnie zamężna. O pierwszym ukochanym gwiazdy TVP wiemy tylko tyle, że był kierowcą. To po nim prezenterce zostało nazwisko Słomina – choć w mediach 31-latka się nim już nie posługuje. Obecny mąż dziennikarki to pochodzący z Turcji Ahmet Seyfi Yigit Tarci. Para poznała się, ponieważ jako sąsiedzi jadali w tym samym miejscu… „Przypadkowo spotkaliśmy się w jednej z warszawskich restauracji. Od tego czasu już codziennie do mnie dzwonił i pisał SMS-y”, wspominała w Życiu na gorąco gwiazda. Małżonkowie wspólnie wychowują swojego synka, który ma na imię Enzo. Wspólnych zdjęć zakochanych próżno jednak szukać w sieci – obydwoje bardzo cenią sobie prywatność.

Uważacie, że Małgorzata Tomaszewska sprawdzi się w The Voice od Poland lepiej niż Marcelina Zawadzka? 

Małgorzata Tomaszewska
Fot. AKPA

Małgorzata Tomaszewska, Olek Sikora
Fot. FORUM

Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.