Małgorzata Socha, VIVA! 21/2022
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ
Dzieci gwiazd

Małgorzata Socha podzieliła się zdjęciem z synkiem. Fani nie mają wątpliwości, do kogo jest podobny

Jak wygląda 5-letni Staś?

Marta Nawacka 18 sierpnia 2023 07:47
Małgorzata Socha, VIVA! 21/2022
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ

Jest utalentowaną i popularną aktorką, a także spełnioną żoną i mamą trójki pociech. Jeszcze do niedawna Małgorzata Socha chroniła wizerunek swoich dzieci w mediach społecznościowych. To się jednak zmieniło i teraz coraz częściej fani mogą zobaczyć urocze kadry z pociechami aktorki. Tym razem podzieliła się fotografią z 5-letnim synkiem, a fani nie mają wątpliwości, do kogo podobny jest chłopiec.

Małgorzata Socha: rodzina i dzieci

Jest nie tylko niezwykle popularną, lubianą i spełnioną aktorką, ale przede wszystkim szczęśliwą mamą trójki dzieci i żoną Krzysztofa Wiśniewskiego, którego poślubiła w 2008 roku. Małżonkowie doczekali się dwóch córek: 10-letniej Zosi i 6-letniej Basi oraz 5-letniego synka, Stasia. Choć Małgorzata Socha z powodzeniem łączy pracę zawodową z opieką nad dziećmi, to zawsze podkreśla, że najważniejsza jest dla niej rodzina. Jeszcze jakiś czas temu aktorka unikała pokazywania wizerunku swoich pociech w mediach społecznościowych. Z czasem jednak uległo to zmianie, podczas jednej z kampanii.

Okazuje się, że Małgorzata Socha już wcześniej zastanawiała się nad tym, by pokazać twarze dzieci w mediach społecznościowych. „My się nad tym zastanawialiśmy już od dłuższego czasu, od paru lat. Myślę, że przyszedł w końcu taki moment, kiedy trzeba było podjąć taką decyzję. Cieszę się, że reklama się podoba. Jest taka, jak my jesteśmy, czyli spontaniczna, radosna i kręcona u nas w domu. Dzieci odnalazły się zaskakująco dobrze. Ja byłam pod wrażeniem. Na początku podchodziliśmy do tego projektu z duszą na ramieniu, ale dzieci zaskoczyły nas wszystkich. Były bardzo dzielne”, wyznała w rozmowie z Jastrząb Post.

Czytaj też: Krystian Wieczorek podzielił się nowym zdjęciem z żoną. Zakochanych dzieli 17 lat

Małgorzata Socha na zdjęciu z synkiem. Jak wygląda Staś?

Ku uciesze fanów, na profilu Małgorzaty Sochy w mediach społecznościowych coraz częściej pojawiają się urocze rodzinne kadry, na których możemy zobaczyć jej bliskich oraz pociechy. Ostatnio pojawiło się zdjęcie z mamą, a teraz aktorka podzieliła się nowymi zdjęciami ze swoim 5-letnim synkiem, Stasiem. Na ujęciu możemy zobaczyć, że chłopiec wtula się w mamę, spędzając wspólnie czas na plaży. Pod postem od razu pojawiło się sporo komentarzy fanów, którzy nie mają wątpliwości, do kogo podobny jest maluch. „Ślicznie! Jak dwie krople wody”, „Synuś kopia mamy”, brzmią niektóre z komentarzy. Trzeba przyznać, że rzeczywiście są niezwykle podobni!  

Zobacz także: Namówili ją do aktorstwa, wspierali w życiowych rozterkach. Natasza Urbańska z czułością mówiła o swoich najbliższych

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.