Znamy pierwsze szczegóły projektu!

Rafał Kowalski 13 sierpnia 2018 12:59

Nowe zawodowe wyzwanie przed Małgorzatą Rozenek-Majdan. Jeszcze niedawno w rozmowie z nami popularna prezenterka obiecała, że niedługo weźmie udział w projekcie, w którym pokaże swoje nieznane dotąd oblicze, a teraz… Znamy jego pierwsze szczegóły! Okazuje się, że gwiazda TVN pójdzie w ślady kilku swoich koleżanek z branży i także spróbuje sił w aktorstwie!

Kogo i w jakim filmie zagra Małgorzata Rozenek-Majdan?

Według magazynu Party żona Radosława Majdana otrzymała propozycję zagrania głównej roli w nowym filmie sensacyjnym. Jego producenci byli dotąd odpowiedzialni za sukces takich obrazów jak Listy do M. czy Chemia. Być może to ze względu na nich gwiazda TVN przyjęła angaż – wcześniej bowiem padały już inne aktorskie propozycje, ale wszystkie zostały przez Małgorzatę Rozenek-Majdan odrzucone.

A skąd pomysł, by zaprosić prezenterkę do udziału w filmie kinowym? „Producenci dostrzegli Małgosię na planie jednej z reklam. Spodobały im się jej luz, naturalność i spontaniczność”, zdradził informator Party i dodał, kogo dokładnie zagra w filmie Rozenek-Majdan. „Zaproponowali jej rolę kobiety, która pod wpływem miłości do mężczyzny całkowicie zmienia swoje życie”, czytamy w dwutygodniku.

Nie wiadomo jeszcze, na kiedy została zaplanowana kinowa premiera filmu z Małgorzatą Rozenek-Majdan, ujawniono jednak informację, że pierwsze prace na planie ruszą późną jesienią. Czy 2019 rok będzie należał do gwiazdy TVN?  

1/5
Małgorzata Rozenek-Majdan
Copyright @Marlena Bielińska/MOVE
1/5

Małgorzata Rozenek-Majdan zagra główną rolę w filmie

2/5
Małgorzata Rozenek-Majan, VIVA! Piękna na lato, czerwiec 2017
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
2/5

Małgorzata Rozenek-Majdan zagra główną rolę w filmie

3/5
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! Piękna na lato
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF Photo
3/5

Małgorzata Rozenek-Majdan zagra główną rolę w filmie

4/5
Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! wrzesień 2017
Copyright @Marta Wojtal
4/5

Małgorzata Rozenek-Majdan zagra główną rolę w filmie

5/5
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016 NEW
Copyright @Marlena Bielinska/MOVE
5/5

Małgorzata Rozenek-Majdan zagra główną rolę w filmie

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…