Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata Rozenek-Majdan dostała główną rolę w filmie! Zagra...

Znamy pierwsze szczegóły projektu!

Rafał Kowalski 13 sierpnia 2018 12:59

Nowe zawodowe wyzwanie przed Małgorzatą Rozenek-Majdan. Jeszcze niedawno w rozmowie z nami popularna prezenterka obiecała, że niedługo weźmie udział w projekcie, w którym pokaże swoje nieznane dotąd oblicze, a teraz… Znamy jego pierwsze szczegóły! Okazuje się, że gwiazda TVN pójdzie w ślady kilku swoich koleżanek z branży i także spróbuje sił w aktorstwie!

Kogo i w jakim filmie zagra Małgorzata Rozenek-Majdan?

Według magazynu Party żona Radosława Majdana otrzymała propozycję zagrania głównej roli w nowym filmie sensacyjnym. Jego producenci byli dotąd odpowiedzialni za sukces takich obrazów jak Listy do M. czy Chemia. Być może to ze względu na nich gwiazda TVN przyjęła angaż – wcześniej bowiem padały już inne aktorskie propozycje, ale wszystkie zostały przez Małgorzatę Rozenek-Majdan odrzucone.

A skąd pomysł, by zaprosić prezenterkę do udziału w filmie kinowym? „Producenci dostrzegli Małgosię na planie jednej z reklam. Spodobały im się jej luz, naturalność i spontaniczność”, zdradził informator Party i dodał, kogo dokładnie zagra w filmie Rozenek-Majdan. „Zaproponowali jej rolę kobiety, która pod wpływem miłości do mężczyzny całkowicie zmienia swoje życie”, czytamy w dwutygodniku.

Nie wiadomo jeszcze, na kiedy została zaplanowana kinowa premiera filmu z Małgorzatą Rozenek-Majdan, ujawniono jednak informację, że pierwsze prace na planie ruszą późną jesienią. Czy 2019 rok będzie należał do gwiazdy TVN?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.