Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan przeżywają trudne chwile... 

„Myślenie o trzecim dziecku powoli się we mnie wygasza”

REDAKCJA VIVA! 18 września 2019 10:40
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan starają się o trzecie dziecko. „Naszą jedyną nadzieją jest procedura in vitro”, mówiła w rozmowie z Rafałem Kowalskim dla viva.pl. Okazuje się, że małżeństwo powoli traci nadzieję, że wkrótce uda im się spełnić to pragnienie. Próby in vitro, którym poddała się gwiazda nie przynoszą rezultatu.

Małgorzata Rozenek-Majdan o trzeciej ciąży

Małgorzata Rozenek-Majdan wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że czasem czuje się bezsilna. Dotykało ją poczcie winy, że nie może mieć dzieci. Na szczęście gwiazda może liczyć na ogromne wsparcie ze strony męża i najbliższych. Powoli tracą jednak nadzieje, że uda im się spełnić swoje marzenie.

„Myślenie o trzecim dziecku powoli się we mnie wygasza. Przez dwa lata myślałam bardzo intensywnie. Oboje jesteśmy w tych staraniach zdeterminowani, chociaż powoli tracimy nadzieję. Czasu nie oszukasz, wieku też. Płodność 20-latki jest nieporównywalnie większa niż kobiety po „40”. Czasem trzeba potrafić powiedzieć sobie „stop”. Pamiętać, że chodzi o dziecko, które jeszcze musisz mieć siłę wychować. Poświęcić mu czas i energię ”, mówi Małgorzata Rozenek-Majdan w rozmowie z Gazeta.pl.

„My z Radziem co prawda nie czujemy naszego wieku, żyjemy zdrowo, ale zdecydowaliśmy, że dajemy sobie jeszcze dwie próby. Nie będziemy próbować do skutku. Nie chcemy”, dodała.

Prowadząca program Projekt Lady wyznała, że wraz z mężem nie wyklucza adopcji dziecka.

„Nie wykluczamy takiej sytuacji z Radosławem, bo mamy w sobie tyle miłości… Plus ja się tak dobrze czuję w roli mamy - to jest najważniejsza i najszczęśliwsza rola mojego życia. Nasz dom jest pełen miłości. Jest dużo psów, są ptaki, dziadkowie, liczna rodzina… Ale mamy tej miłości jeszcze wiele”, zdradziła kilka miesięcy temu w rozmowie z viva.pl.

Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE


Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal

 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!