Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan skomentowała zmiany w składzie gospodarzy Dzień Dobry TVN

Czy gwiazda widzi się w roli nowej prowadzącej?

Rafał Kowalski 25 sierpnia 2020 11:52
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

W połowie lipca oficjalnie potwierdzono,  że Piotr Kraśko żegna się z ekipą Dzień Dobry TVN. Wczoraj z grona prowadzących odeszła też jego wieloletnia telewizyjna kompanka Kinga Rusin. Telewidzowie ledwo oswoili się z myślą o stracie jednej z ulubionych par gospodarzy porannego programu, a już trwają dywagacje, kto ich zastąpi… Małgorzata Rozenek-Majdan ma propozycję.

Małgorzata Rozenek-Majdan poprowadzi Dzień Dobry TVN?

Pod najnowszym zdjęciem gospodyni Projekt Lady wywiązała się mała wymiana zdań na temat porannego programu TVN. Jedna z fanek zasugerowała, że bardzo łatwo można by załatać dziurę po prezenterach, którzy odeszli… „Pani to by się świetnie sprawdziła jako prowadząca DD TVN”, napisała do Małgorzaty Rozenek-Majdan internautka. Gwiazda stacji odpowiedziała jej spontanicznie. „Też tak myślę. Moglibyśmy razem z Radziem być parą prowadzących”, odpisała mama Henia. Czy na taką współpracę ochotę miałby Edward Miszczak? Czas pokaże, ale na razie największe szanse na prowadzenie telewizji śniadaniowej ma według plotek Agnieszka Woźniak-Starak.

Przypomnijmy powody, dla których Kinga Rusin nie chce już być częścią Dzień Dobry TVN. „Chcę realizować swoje kolejne marzenia, wykorzystać swobodę i niezależność finansową, którą mam dzięki świetnie prosperującej firmie kosmetycznej - mojej dumie. Chcę współtworzyć nowe ciekawe projekty w kilku obszarach: telewizja, biznes, działalność społeczna. Ostatnio wiele się zmieniło w Dzień Dobry TVN, a odejście mojego współprowadzącego stworzyło naturalną okazję by ruszyć do przodu. Kiedy jak nie teraz?”, zapytała retorycznie na Instagramie dziennikarka i dodała, że teraz chce prowadzić ostrzejszy program. „Chcę też zająć się dziennikarsko poważniejszymi tematami i razem z własnym zespołem produkować reportaże i dokumenty - robiłam to, kiedy mieszkałam przez kilka lat w USA, zawsze to kochałam”, czytamy na koncie Kingi Rusin.

Będziecie za nią tęsknić? 

ramówka TVN jesień 2019, Kinga Rusin, Piotr Kraśko
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.