Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016 NEW
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Małgorzata Rozenek-Majdan w ogniu krytyki za zdjęcie z cmentarza!

Prezenterka ostro odpowiedziała na oskarżenia

Konrad Szczęsny 2 listopada 2019 18:21
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016 NEW
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Z pozoru niewinna fotografia wywołała prawdziwą burzę! Małgorzata Rozenek-Majdan zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcia z wizyty na cmentarzu. Gwiazda TVN trzyma na nim znicz, opatrzyła je również refleksyjnym podpisem. Niestety, fani nie zostawili na niej suchej nitki...

Zdjęcie Małgorzaty Rozenek-Majdan z cmentarza w dniu Wszystkich Świętych

Dla jednych pierwsze dni listopada to czas zadumy i wizyt w miejscach pochówku bliskich. Dla innych okazja do spotkań w gronie rodzinnym, jeszcze inni tego dnia prześcigają się w dekorowaniu nagrobków w sposób pełen przepychu. Tego dnia także osoby znane i lubiane udają się na cmentarze, by uczcić pamięć tych, którzy odeszli.

Jedną z nich jest Małgorzata Rozenek-Majdan. Prowadzą „Projekt Lady” postanowiła w dniu Wszystkich Świętych zamieścić na swoim profilu na Instagramie artystyczną fotografię, na której trzyma w ręku znicz.

„Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej...”, podpisała ją.

Zapewne nie domyślała się, że zdjęcie wywołała w komentarzach lawinę hejtu.

Fani ostro skrytykowali Małgorzatę Rozenek-Majdan za zdjęcie z cmentarza

Niestety, tak samo jak zdjęcie w przebraniu na Halloween, tak i fotografia zamieszczona z okazji Wszystkich Świętych nie przypadła do gustu obserwującym profil gwiazdy TVN.

„Trochę bez sensu te zdjęcie. Taki dzień jak dziś powinnismy nosić w sercu, pomodlic się za osobę zmarła w myślach a nie w internecie ze zdjęciem świeczki....”, stwierdził jeden z internautów.

„Dajmy każdemu przezywać jak chce”, odpowiedziała mu Małgorzata Rozenek-Majdan.

To jednak nie zakończyło burzliwej dyskusji. Wręcz przeciwnie...

„Ale serio nawet z nad grobu..zdjecia. Bardzo Panią lubię ale to juz jest niesmaczne”, stwierdziła kwaśno jedna z fanek.

„Dla niektórych z nas taki cmentarny lans jest zupełnie zbędnym pokazem próżności i było kwestią czasu, że pojawi się komentarz, w którym ktoś wytknie zarówno tą wypielęgnowaną dłoń ze zniczem, jak i tą drugą, trzymającą telefon, aby zrobić zdjęcie z cmentarza. Dodam jeszcze, że mnie ani ziębi, ani parzy, kto obchodzi Halloween albo idzie na cmentarze, ale skoro tu czytamy o czasie zadumy i refleksji to ja takowej w dodawaniu fot np. z grobu dziadków nie widzę”, dodał ktoś inny.

To rozsierdziło celebrytkę, która ostro ucięła dyskusję.

„To pogrąż się w zadumie i przestań tu szczekać”, odcięła się.

Ma rację?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej...

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.