Do tej pory gwiazda TVN była wierna Ewie...

Rafał Kowalski 12 lipca 2018 18:59

Sylwetki Małgorzacie Rozenek-Majdan zazdrości niejedna kobieta. Żeby jednak osiągnąć spektakularny efekt, od czasu do czasu trzeba się napracować. Prezenterka wie o tym doskonale, dlatego przez ostatnie lata ćwiczyła u boku Ewy Chodakowskiej. Okazuje się, że niedawno wszystko się zmieniło! Ku naszemu zdumieniu, podczas prezentacji najnowszej kolekcji biżuterii ZoZo Design, Rozenek-Majdan wyznała nam, że jej nową trenerką jest Anna Lewandowska!

Małgosia Rozenek-Majdan ćwiczy z Lewandowską

Prowadząca Projekt Lady nie ukrywa, że jest pod wrażeniem metod, które w pracy nad doskonałą sylwetką stosuje żona Roberta Lewandowskiego. ­„U Ani podoba mi się holistyczne, całościowe podejście do tematu. To nie jest tak, że chodzi tylko o sam trening. Jest też wsparcie dotyczące diety, suplementacja i regeneracja potreningowa. To jest ważne, by rozumieć całą filozofię treningów. A poza tym jeśli stosujesz się do wszystkich zaleceń kadry Healthy Center by Ann to skracasz sobie czas, w którym osiągniesz wymarzony efekt”, powiedziała nam Małgorzata Rozenek-Majdan. „Jestem na dobrej drodze do oczyszczenia organizmu i jeszcze większego zadbania o siebie. A przy okazji, nie oszukujmy się, do zrzucenia kilka kilogramów”, dodała.

Jak na tę decyzję zareagowała Ewa Chodakowska?

Wiele miejsca w mediach poświęca się tematowi rywalizacji między Anną Lewandowską a Ewą Chodakowską. Czy więc fakt, że Małgosia Rozenek-Majdan zmieniła trenerkę rozzłościł jej poprzednią mentorkę? ­Okazuje się, że absolutnie nie! „Do odwiedzania Healthy Center by Ann zachęciła mnie sama Ania, ale żeby było jasne – dalej uwielbiam Ewę, z którą ćwiczyłam długi czas. Wciąż mamy świetny kontakt. Poza tym Ewa sama mówi, że warto próbować różnych rzeczy, więc spróbowałam”, zdradziła Rozenek-Majdan w rozmowie z Viva.pl.

Jesteśmy ciekawi, czy gwiazda TVN będzie zadowolona z efektów nowego systemu ćwiczeń. Na razie udało się nam dowiedzieć, że prezenterka jest bardzo zdeterminowana i nie odpuści treningów nawet podczas rodzinnych wakacji w Hiszpanii, na które dziś wyjeżdża!  

1/5
Copyright @Instagram
1/5

Małgorzata Rozenek wróciła do treningów

2/5
Ewa Chodakowska, VIVA! wrzesień 2013
Copyright @Piotr Porebsky/Metaluna
2/5

Do tej pory trenerką gwiazdy TVN była Ewa Chodakowska

3/5
Małgorzata Rozenek-Majdan w oryginalnej stylizacji
Copyright @Instagram @m_rozenek
3/5

Od niedawna Małgosia Rozenek-Majdan ćwiczy już z kimś innym...

4/5
Anna Lewandowska
Copyright @Instagram/@annalewandowskahpba
4/5

Wybór padł na Anię Lewandowską!

5/5
Małgorzata Rozenek-Majdan na pokazie biżuterii ZoZo Design
Copyright @materiały prasowe
5/5

O swojej decyzji Małgorzata Rozenek-Majdan opowiedziała nam na pokazie biżuterii ZoZo Design

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.