TYLKO U NAS

Małgorzata Rozenek-Majdan zaczęła ćwiczyć z Anną Lewandowską! Co na to Chodakowska?!

Do tej pory gwiazda TVN była wierna Ewie...

Rafał Kowalski 12 lipca 2018 18:59

Sylwetki Małgorzacie Rozenek-Majdan zazdrości niejedna kobieta. Żeby jednak osiągnąć spektakularny efekt, od czasu do czasu trzeba się napracować. Prezenterka wie o tym doskonale, dlatego przez ostatnie lata ćwiczyła u boku Ewy Chodakowskiej. Okazuje się, że niedawno wszystko się zmieniło! Ku naszemu zdumieniu, podczas prezentacji najnowszej kolekcji biżuterii ZoZo Design, Rozenek-Majdan wyznała nam, że jej nową trenerką jest Anna Lewandowska!

Małgosia Rozenek-Majdan ćwiczy z Lewandowską

Prowadząca Projekt Lady nie ukrywa, że jest pod wrażeniem metod, które w pracy nad doskonałą sylwetką stosuje żona Roberta Lewandowskiego. ­„U Ani podoba mi się holistyczne, całościowe podejście do tematu. To nie jest tak, że chodzi tylko o sam trening. Jest też wsparcie dotyczące diety, suplementacja i regeneracja potreningowa. To jest ważne, by rozumieć całą filozofię treningów. A poza tym jeśli stosujesz się do wszystkich zaleceń kadry Healthy Center by Ann to skracasz sobie czas, w którym osiągniesz wymarzony efekt”, powiedziała nam Małgorzata Rozenek-Majdan. „Jestem na dobrej drodze do oczyszczenia organizmu i jeszcze większego zadbania o siebie. A przy okazji, nie oszukujmy się, do zrzucenia kilka kilogramów”, dodała.

Jak na tę decyzję zareagowała Ewa Chodakowska?

Wiele miejsca w mediach poświęca się tematowi rywalizacji między Anną Lewandowską a Ewą Chodakowską. Czy więc fakt, że Małgosia Rozenek-Majdan zmieniła trenerkę rozzłościł jej poprzednią mentorkę? ­Okazuje się, że absolutnie nie! „Do odwiedzania Healthy Center by Ann zachęciła mnie sama Ania, ale żeby było jasne – dalej uwielbiam Ewę, z którą ćwiczyłam długi czas. Wciąż mamy świetny kontakt. Poza tym Ewa sama mówi, że warto próbować różnych rzeczy, więc spróbowałam”, zdradziła Rozenek-Majdan w rozmowie z Viva.pl.

Jesteśmy ciekawi, czy gwiazda TVN będzie zadowolona z efektów nowego systemu ćwiczeń. Na razie udało się nam dowiedzieć, że prezenterka jest bardzo zdeterminowana i nie odpuści treningów nawet podczas rodzinnych wakacji w Hiszpanii, na które dziś wyjeżdża!  

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.