Małgorzata Ostrowska, VIVA! 23/2019
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Ostrowska zbojkotowała Święta. W Boże Narodzenie zmarł jej przyjaciel

Artystka opublikowała wzruszający post

Rafał Kowalski 28 grudnia 2020 06:44
Małgorzata Ostrowska, VIVA! 23/2019
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu z nas czas radości, spotkań z krewnymi i wielkiej biesiady. Niestety nie w tym roku. Ze względu na pandemię koronawirusa miliony polskich rodzin postanowiło nie odwiedzać bliskich, by zminimalizować zagrożenie kolejnych zakażeń Covid-19. W tej grupie była Małgorzata Ostrowska. 25 grudnia był dla artystki smutny także z innego powodu.

Małgorzata Ostrowska o Świętach. Zmarł jej pupil

Kilka dni temu w Głosie Wielkopolskim opublikowano wywiad z Małgorzatą Ostrowską. Na chwilę przed Bożym Narodzeniem wokalistka wyznała, że bojkotuje tegoroczną wigilię. Dlaczego? „Dla mnie to będą zupełnie inne święta. Odbędą się w bardzo małym gronie, znacznie mniejszym niż zwykle… Moja mama ma 90 lat, chronimy ją jak tylko możliwe, dlatego na pewno nie złamiemy przepisów i będziemy trzymać się obowiązujących obostrzeń. Nie ukrywam, że w tym roku – z powodu złych nastrojów, jakie towarzyszą nam przez cały ten rok – ja te tegoroczne święta trochę bojkotuję”, wyznała artystka i wyjaśniła, na czym dokładnie ten bojkot polega. „Nie poświęcam im tyle uwagi co zwykle, na to po prostu nie ma klimatu”, czytamy w gazecie.

Piosenkarka nie zapomina jednak, że Święta to przede wszystkim emocje i ludzie. Ma nadzieję, że kolejny rok da więcej okazji do spotkań, a mniej do frustracji. „Tak złego roku nie pamiętam. To był fatalny rok i jestem pewna, że takim go zapamiętam, choć wolałabym już nigdy go nie wspominać. Chciałabym, żeby nadchodzący rok przyniósł coś zupełnie innego niż ten, który właśnie się kończy, i pewnie nie jestem w tych oczekiwaniach jedyna. Chciałabym, by przyniósł pozytywne zakończenie tego, z czym nam wszystkim przyszło się mierzyć. Chciałabym zakończenia pandemii, zakończenia wynikających z niej utrudnień, które tak boleśnie odczuwamy, chyba we wszystkich sferach swojego życia. To był bardzo doskwierający rok…”, powiedziała Głosowi Wielkopolskiemu idolka tysięcy Polaków.

Niestety minione Święta okazały się jeszcze bardziej przykre ze względu na nagłą śmierć pupila Małgorzaty Ostrowskiej. „Buli [*] To są bardzo smutne Święta...”, napisała gwiazda pod informacją o odejściu ukochanego kota. To, jak artystka zapamiętała zwierzątko wyraziła w pamiątkowym filmie zamieszczonym na Facebooku.

Pani Małgorzacie przesyłamy ogrom dobrej energii mając nadzieję, że 2021 zaskoczy ją jedynie pozytywnie. 

Małgorzata Ostrowska, VIVA! 23/2019
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.