Małgorzata Ostrowska, VIVA! 23/2019
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Ostrowska jest w szpitalu. Artystka dochodzi do siebie po operacji

W 41. rocznicę pierwszej próby Lombardu wokalistka przeszła zabieg...

Dorota Falkowska 19 maja 2022 09:01
Małgorzata Ostrowska, VIVA! 23/2019
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Legendarna wokalistka zespołu Lombard, silna osobowość zarówno na scenie, jak i poza nią. Wyśpiewywaną przez nią "Szklaną pogodę" znają dzisiaj niemal wszyscy. Małgorzata Ostrowska przekazała wczoraj swoim fanom poruszające wieści. 

Małgorzata Ostrowska przeszła operację

Małgorzata Ostrowska prywatnie jest dziś szczęśliwą żoną Jacka Gulczyńskiego i mamą ich syna Dominika. To dla niego w pewnym momencie wokalistka Lombardu zniknęła, by poświęcić się życiu rodzinnemu. Później powróciła do śpiewania. Od tamtej pory jest bardzo aktywna i wciąż zaraża energią, kiedy tylko pojawi się na scenie. Wczoraj artystka podzieliła się ze swoimi obserwatorami wpisem, który pokazał, że musiała na chwilę zwolnić tempo i skupić się na swoim zdrowiu. Post opatrzony jest zdjęciami Małgorzaty Ostrowskiej w szpitalnym stroju na sali. 

"Kochani! Nie przypuszczałam, że 41. rocznicę pierwszej próby Lombardu będę "świętowała" w takim stroju...", napisała do fanów. "Żeby było zabawniej o tej rocznicy przypomniał mi tuż przed operacją pan anestezjolog", dodała.

Swój wpis wokalistka opublikowała już po operacji, ale nie zdradziła w nim jaki zabieg przeszła i co jej dokładnie dolega. Przede wszystkim uspokoiła fanów i już zapowiedziała swój powrót na scenę.

"Teraz jestem już po... Będzie dobrze. Za tydzień koncert. Nie ma wyjścia - trzeba się zebrać i działać...", napisała na koniec. 

Czytaj też: Jak dziś wygląda życie Małgorzaty Ostrowskiej? Wokalistka mieszka z dala od Warszawy

Bliscy i fani Małgorzaty Ostrowskiej przesyłają jej moc życzeń szybkiego powrotu do zdrowia i na scenę. My oczywiście dołączamy się do tych słów!  

Małgorzata Ostrowska, VIVA! 23/2019
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.