Małgorzata Kożuchowska, VIVA! grudzień 2015
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Kożuchowska: „Wierzę, że następne święta spędzimy już w pełnym składzie”

„Trzeba być rozsądnym”, dodaje aktorka

Olga Figaszewska 20 grudnia 2020 09:15
Małgorzata Kożuchowska, VIVA! grudzień 2015
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Dla Małgorzaty Kożuchowska święta to magiczny czas, który aktorka spędza w gronie najbliższych i w poszanowaniu tradycji. Jak gwiazda spędzi tegoroczne Święta Bożego Narodzenia? W jednym z najnowszych wywiadów Małgorzata Kożuchowska opowiedziała o planach i zaapelowała do fanów.

Małgorzata Kożuchowska o tegorocznych Świętach Bożego Narodzenia

W ostatnim wywiadzie Małgorzata Kożuchowska opowiedziała o magicznym czasie przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. Ostatnie miesiące dla wszystkich były trudne. Aktorka podkreśla, że ten czas powinien nas skłonić do refleksji.

„Najważniejsza jest dla mnie rodzina i powód, dla którego obchodzimy te święta. Kiedy wszystko zamiera, a my siedzimy w domach bezpieczni i szczęśliwi, to najlepszy moment, żeby zastanowić się nad tym, co jest w życiu ważne i dokąd zmierzamy”, mówi Małgorzata Kożuchowska w wywiadzie dla Fakt Dobre Chwile.

Aktorka nie ukrywa, że wszystkie przygotowania do świąt wprowadzają ją w dobry nastrój. Już od kilku tygodni podśpiewuje kolędy, celebruje także dekorowanie domu. Małgorzata Kożuchowska może liczyć na ogromną pomoc synka, Jasia.

„Już zapowiedział, że sam zrobi ozdoby choinkowe i ja będę w tym uczestniczyć”, powiedział Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z Mają Mościcką.

Aktorka podkreśla, że nawet jeśli w tym trudnym roku nie  uda nam się spotkać rodzinnie przy wigilijnym stole, to powinniśmy pamiętać, że najważniejsza jest odpowiedzialność i rozsądek. O to zaapelowała do fanów.

„Wszystko bardzo się zmienia w ostatnim czasie, trudno cokolwiek przewidzieć, ale jedno wiem na pewno - w tej chwili najważniejsze jest zdrowie i bezpieczeństwo moich najbliższych. Nawet jeśli nie spotkamy się w tym roku wszyscy przy wigilijnym stole, będziemy przecież w kontakcie. Trzeba być rozsądnym.”, mówiła w Fakcie.

I dodała: „Wierzę, że następne święta spędzimy już w pełnym składzie. Gdzie, to już nie ma dla mnie znaczenia. Może w górach, może w moim domu, byle z tymi, których kocham”. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.