Małgorzata Heretyk, Ernest Musiał
Fot. Jakub Kaminski/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał stanęli na ślubnym kobiercu!

Panna młoda wyglądała olśniewajaco!

Olga Figaszewska 22 sierpnia 2020 11:51
Małgorzata Heretyk, Ernest Musiał
Fot. Jakub Kaminski/East News

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał wzięli ślub!  Najbardziej znany duetem aktorów z serialu 19+ poinformował o swoim wielkim dniu za pośrednictwem mediów społecznościowych. Panna młoda wyglądała olśniewająco! 

Ślub Małgorzaty Heretyk i Ernesta Musiała

Małgorzata i Ernest spotkali się pierwszy raz na planie filmowym. Zaiskrzyło. Niedawno tak mówili redaktorowi vivy.pl Rafałowi Kowalskiemu o swoich planach na przyszłość: „Jesteśmy razem 3 i pół roku. Niedawno się zaręczyliśmy, w tym roku się pobieramy. Można powiedzieć, że jesteśmy w dojrzałym związku. Program [Ameryka Express przyp. red. ] był dla nas dużym testem. Przygoda ta pokazała mi, że Ernest jest naprawdę wspaniałym mężczyzną na życie. To z nim chcę mieć dzieci. Show potwierdziło, że Ernest jest dla mnie i my jesteśmy dla siebie”. 

Informację o swoim ślubie udało im się utrzymać w tajemnicy. Na Instagramie poinformowali swoich fanów o najszczęśliwszym dniu w ich życiu. Zamieścili jedynie zdjęcie dłoni, na których dostrzegamy obrączki.

,,Nasz piękny dzień 🤩🤩 #wedding @ernestmusial1 Teraz Mąż i Żona", napisała Małgorzata Heretyk.

Relację zdjęciową zamieścili ich goście. Dzięki temu możemy podziwiać piękną suknię panny młodej! 

Serdecznie gratulujemy! Życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nasz piękny dzień 🤩🤩 #wedding @ernestmusial1 Teraz Mąż i Żona

Post udostępniony przez Małgorzata Heretyk Official (@malgorzata.heretyk)

Małgorzata Heretyk, ślub
Fot. InstaStories

Małgorzata Heretyk, ślub

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.