Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, 05.2001. serial "Na dobre i na zle"
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum
O tym się mówi!

Grali głównych bohaterów w ''Na dobre i na złe''. Mówi się o powrocie do serialu Małgorzaty Foremniak i Artura Żmijewskiego

Scenarzyści mają już podobno plan

Aleksandra Frankowska 25 lutego 2024 19:51
Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, 05.2001. serial "Na dobre i na zle"
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Serial "Na dobre i na złe" od lat emitowany jest na antenie TVP2. Jeśli oglądaliście go od początku, z pewnością pamiętacie Małgorzatę Foremniak i Artura Żmijewskiego, wcielających się w postaci doktor Zosi i Jakuba Burskich. Według "Plotka", scenarzyści myślą o powrocie postaci do serialu, na wzór amerykański. Czy to możliwe, że znów zobaczymy ich na ekranie?

ZOBACZ TEŻ: Magdalena Cielecka rzadko mówi o swojej relacji. Tym razem zdradziła coś, czego nie wiedzieliśmy

Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski wrócą do "Na dobre i na złe"?

Pierwszy odcinek serialu "Na dobre i na złe" wyemitowany został w 1999 roku. Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski wcielali się w postaci lekarzy - małżeństwa, Zosi i Jakuba Burskich. Byli ulubieńcami widzów, a ich postaci miały bardzo wiele wątków. Tak długo trwająca produkcja to zawsze sporo zmian w obsadzie, dlatego też od jakieś czasu aktorów nie ma już wśród stałej ekipy. Niedawno jednak zaczęto mówić o ich rzekomym powrocie. Czy to możliwe?

Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski

Scenarzyści planują powrót Zosi i Jakuba Burskich?

Podobno scenarzyści serialu myślą o tym, aby przywrócić do produkcji kilka postaci, które zniknęły jakiś czas temu. Idąc śladem amerykańskich produkcji, gdzie często wracają dawne postaci, podejrzewają, że taki zwrot akcji jest możliwy również w "Na dobre i na złe".

CZYTAJ TEŻ: Byli bliskimi przyjaciółmi. Piotr Gąsowski wciąż tęskni za Zbigniewem Wodeckim

"Nie jest tajemnicą, że najmilej widziany jest powrót Małgorzaty Foremniak i Artura Żmijewskiego. Tym bardziej że w serialu jest ich córka, czyli Julka Burska. Satysfakcjonowałby ich nawet angaż tych gwiazd tylko na jeden odcinek. W amerykańskich "Chirurgach" dawne gwiazdy serialu, co jakiś czas pojawiają się gościnnie i w "Na dobre i na złe" chcą iść tym tropem. Świetnym pretekstem do ściągnięcia rodziców Julki byłaby np. jakaś ważna uroczystość rodzinna"- powiedziała dla "Plotka" osoba, pracująca przy produkcji serialu.

Krzysztof Pieczyński, Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski
Fot. Mikulski/AKPA

Czy to możliwe, że aktorzy zdecydują się na powrót do serialu po latach? 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.