Fot. Michal WARGIN/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Syn Anny Zejdler i Krzysztofa Ibisza zachwycił na czerwonym dywanie

Maksymilian Ibisz ma 23 lata. Idzie w ślady rodziców?

Olga Figaszewska 23 września 2022 10:22
Fot. Michal WARGIN/East News

Krzysztof Ibisz niedawno po raz trzeci został tatą. Dla dziennikarza bliscy są najważniejsi. Każdą wolną chwilę poświęca swoim pociechom. Najstarszy syn prezentera jest owocem pierwszego małżeństwa z dziennikarką Anną Zejdler. Maksymilian to już dorosły mężczyzna. W tym roku obchodził 23. urodziny. Niedawno zadebiutował u boku taty podczas koncertu Fundacji Polsat, a teraz pojawił się w towarzystwie mamy na pokazie mody. Czy pójdzie w ślady rodziców? Z czym zwiąże swoją przyszłość?

Maksymilian Ibisz – czym zajmuje się syn Krzysztofa Ibisza i Anny Zejdler?

Krzysztof Ibisz mocno wspiera swoich synów w dążeniu do celów i spełnianiu marzeń. Jest dumny z ich osiągnięć. Najstarsza pociecha dziennikarza i jego pierwszej żony, Anny Zejdler ma już 23 lata. Maksymilian powoli idzie w ślady rodziców. Studiuje aktorstwo i myśli o byciu komentatorem sportowym.

„Starszy syn kształci się w kierunku aktorskim. Myślę, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. Chociaż byśmy mówili, że to trudny i niewdzięczny zawód, to oni będą wykonywać zawód aktorski. Może będą dziennikarzami, tego nie wiem. Maks chce komentować sport, może będzie to robić. Na pewno gdzieś to będzie w tej medialnej sferze", mówił Krzysztof Ibisz o synach w jednym z wywiadów dla Jastrząb Post.

Zobacz też: Tak wygląda syn Krzysztofa Ibisza i Anny Zejdler. Po słodkim chłopcu nie ma śladu

Krzysztof Ibisz, Maksymilian Ibisz, 2012
Fot. VIPHOTO/East News

Krzysztof Ibisz z synem Maksymilianem, 2012 rok

Kilka miesięcy temu Maksymilian mógł spróbować swoich sił i debiutował w roli prowadzącego. Na scenie pojawił się razem z tatą podczas koncertu Fundacji Polsat w Skierniewicach. Widzowie byli zachwyceni młodzieńcem i jego umiejętnościami. On sam przyznał, że była to dla niego wyjątkowa przygoda.

„Współprowadzenie koncertu @fundacjapolsat na żywo w @polsatofficial było olbrzymią przyjemnością i fantastycznym doświadczeniem. Bardzo Wszystkim dziękuje za ten wyjątkowy wieczór!!!”, pisał.

Teraz Maksymilian pojawił się na czerwonym dywanie w towarzystwie mamy, Anny Zejdler podczas pokazu mody Łukasza Jemioła. Uśmiechnięty pozował do zdjęć.  

Fani nie mają wątpliwości, że 23-latek odziedziczył urodę po mamie. Nie brakuje też osób, które uważają, że to cały tata. 

Maksymilianowi życzymy wszystkiego, co najlepsze!  

Sprawdź też: Małgorzata Ohme zaręczyła się z ukochanym: „Zadeklarował, że chciałby być ze mną przez całe życie” 

Anna Zejdler, Maksymilian Ibisz, na pokazie Łukasza Jemioła, 2022
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Anna Zejdler, Maksymilian Ibisz, na pokazie Łukasza Jemioła, 2022
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.